Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odpadł w półfinale
~ niezalogowany
5 listopada 2012r. o 22:12
No i dzięki Wam wszystkim- źle i dobrze mówiącym- Dayv czy Dawid osiąga swój cel..."Nie ważne jak mówią, ważne że mówią!" I z taką dewizą można wykreować swój wizerunek i zaistnieć. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
5 listopada 2012r. o 22:27
~ napisał(a): No i dzięki Wam wszystkim- źle i dobrze mówiącym- Dayv czy Dawid osiąga swój cel..."Nie ważne jak mówią, ważne że mówią!" I z taką dewizą można wykreować swój wizerunek i zaistnieć. ;)


Sądzisz , że lokalne forum spełni marzenie o wykreowanu się i zaistnieniu na scenie ogólnopolskiej?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
6 listopada 2012r. o 2:38
przecież tu nie chodzi o forum. podejrzewam, że on nawet tu nie zagląda, bo ma to gdzieś. spójrzcie na jego profil na YT. ja jestem pozytywnie zaskoczona jego coverami. nie zdziwię się, jak za rok usłyszę go w zetce czy tego typu radio, czego mu życzę. ale musi jeszcze popracować nad osobowością i wypowiadaniem się :) by go nie zjedli.

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2012r. o 11:59
Obejrzałam troche filmikow na YT, bo mam talent nie ogladam i nie wiedzialam nawet, ze ktos od nas startowal. Jestem pod wielkim wrazeniem... boski glos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.