Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pierwsze bęcki, czyli historia kołem się stacza
~mieszkaniec Bolesławca niezalogowany
5 listopada 2012r. o 12:02
Roman wspierał i wspiera wielu nieudaczników. Nie liczy się fachowość ani umiejętności tylko umiejętne wazeliniarstwo. Biedny wojownik Małkowski , nie słyszałem , żeby kiedykolwiek postawił się Romanowi. Teraz jak został odstawiony od cycka to walczy ciekawe o co. oman Wspierał , wspiera i utrzymuje wielu nieudaczników bez kompetencji na wysokich stanowiskach. Przykładem może być dyrektor MOPS , która teraz sądzi się z Romanem i żąda dużych pieniędzy lub przywrócenia do pracy. Sprawa w Sądzie Pracy w dniu 7 listopada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
5 listopada 2012r. o 12:09
Nigdy na Romana nie będę głosował i zachęcam do tego innych wyborców.



Jego prezydentura i Rady Miasta złożonej z większości z dziadków leśnych kończy się, co widać na załączonym obrazku.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niemim niezalogowany
5 listopada 2012r. o 13:50
a co wy tak bronicie byłego radnego mima.
Prawda jest taka że zafundował mieszkańcom niezły wekendowy syf.
Mieszkańcy przestali interweniować w sprawie krzyków, hałasu , żygowin,niszczenia mienia czy samochodów.
Widocznie jaśnie pan MIM jest nietykalny i posiada międzyNARODOWY IMUNITET,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2012r. o 14:07
Niemim, co ty pierdzielisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2012r. o 14:27
~niemim napisał(a): a co wy tak bronicie byłego radnego mima.
Prawda jest taka że zafundował mieszkańcom niezły wekendowy syf.
Mieszkańcy przestali interweniować w sprawie krzyków, hałasu , żygowin,niszczenia mienia czy samochodów.
Widocznie jaśnie pan MIM jest nietykalny i posiada międzyNARODOWY IMUNITET,


niemim weź ty się przeprowadź pod imperium tam ci będzie lepiej, nie zauważyłam nic z tego o czym piszesz po PP a jestem tam na każdej imprezie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lis niezalogowany
5 listopada 2012r. o 16:59
Jeśli tylko Małkowski wystartuje w wyborach- od razu oddam na niego głos. Facet jest skromny i szanuje innych ludzi. Od dawna to można było zaobserwować. Oby go tylko nie zakrakali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Janko niezalogowany
5 listopada 2012r. o 17:12
W najbliższych wyborach: Sakowski albo Małkowski. Na pewno nie Roman i jego świta!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niemim niezalogowany
5 listopada 2012r. o 18:49
~ napisał(a): niemim weź ty się przeprowadź pod imperium tam ci będzie lepiej, nie zauważyłam nic z tego o czym piszesz po PP a jestem tam na każdej imprezie

widocznie wychodzisz w takim stanie że nic nie możesz zauważyć.
Qwa jak niovak został by prezydenytem to połowa budżetu miasta szła by na gipsolade a druga dla viamasonic.

Zmoderowano 05.11.2012 godz.19:45 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.