Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Orient i Flamenco
~aha niezalogowany
22 listopada 2012r. o 22:34
a ta Malwina to po co pisze tutaj?...przecież to temat o Tierra ...weż się dziewczyno może za jakąś ksiązkę..albo napisz litanię do swej instruktorki ,to może następnym razem weżmie Cię do pierwszego rzędu na występie...bo widac,że chcesz zaistnieć..byłam,widziałam i brawo mocno biłam bo było warto!!!pozdrowienia dla wszystkich tancerek!dobra robota :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
22 listopada 2012r. o 22:49
Dziewczyny z Tierry jestescie wspaniale. Dzieki Mariuszowi i Karolinie za swietna etiude.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2012r. o 7:36
Niektóre osoby mają problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem.
Tematem artykułu nie jest A... lecz pokaz zorganizowany przez Tierre.

Publiczności zgromadzonej w teatrze piątkowe show bardzo się podobało. Kto był, ten wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5176
#Angel2000 nieaktywny
23 listopada 2012r. o 18:43
Czytam te wszystkie wypowiedzi i czuję tu rywalizację obu Szkół Tańca Orientalnego. Na tym polu działalności artystycznej wciąż dzieje się coś nowego.
Nie ma nigdzie tak,że ma się na coś monopol. Prawa rynku są twarde. Żeby się rozwijać trzeba mieć konkurencję,bo to mobilizuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy.
Nie ma lepszych i gorszych. Każdy może się zapisać do tej Szkoły Tańca, która mu odpowiada.

JA wybrałam ARABESKĘ:) świetnie się czuję na zajęciach i dzięki temu zwiedziłam już kawałek naszych okolic. Taniec sprawia mi ogromną przyjemność, bo o to w tym tak naprawdę chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela niezalogowany
25 listopada 2012r. o 15:37
Zdrowa uczciwa konkurencja - zawsze chetnie widziana. To co mamy w tym wypadku nie ma nic wspolnego z konkurencja. Jak moze uczennica konkurowac ze swoja nauczycielka,trenerka tanca.
Brak taktu. Przykre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Katarzyna niezalogowany
25 listopada 2012r. o 17:59
~ela napisał(a): Zdrowa uczciwa konkurencja - zawsze chetnie widziana. To co mamy w tym wypadku nie ma nic wspolnego z konkurencja. Jak moze uczennica konkurowac ze swoja nauczycielka,trenerka tanca.
Brak taktu. Przykre.


Otóż, chciałabym zauważyć iż fakt że jest pani trenerką nie czyni pani osoby która bezsprzecznie jest uważana jako idealny przykład osoby która umie świetnie tańczyć. Jest też cos takiego jak talent , który nie wątpliwie posiada pani Ela, lecz ja , jako osoba "nie w temacie" uważam, że występy pani Alicji ze szkoły Arabeska robią o wiele wiekszą furore oraz show.
Brak taktu? Brakiem taktu nazwałabym fakt iż pani Ela ma zawyżone mniemanie o sobie i swoim tańcu, jak to napisała w poprzednim pośćie "Jak moze uczennica konkurowac ze swoja nauczycielka,trenerka tanca". Otóż może, ponieważ pani Alicja uczyła się u wielu słynnych nauczycieli tańca orientalnego, oraz posiada "to coś" tzw. dryg do tańca. Uważam też, że pani Ela nie powinna być wyznacznikiem umiejętności tańca, ponieważ nie jest jedyną instruktorką u nas , na dolnym śląsku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
25 listopada 2012r. o 18:22
Która grupa wystąpiła w teatrze ?? Eli, czy Alicji ?? Może obie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela niezalogowany
25 listopada 2012r. o 20:09
Wystapila Szkola Tanca Tierra Flamenca-Eli
I serdecznie zapraszamy w maju na festiwal. Moze uda nam sie sciagnac fajna profesjonalna tancerke lub tancerza- jak co roku.
Oczywiscie planowane sa warsztaty taneczne, po to aby wszystkie
milosniczki tanca mogly sie dalej rozwijac.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego