Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Orkiestra nie zagra?
2524
#Zwirz nieaktywny
20 listopada 2012r. o 13:20
Nic nowego. Za to pofapujmy sobie na BCC, kolejnym niewypałem.

Plama na honorze pozostała, ale też nie dziwmy się, bo przygotowanie WOŚPu (z wolontariuszami włącznie) było tragiczne. Nie rozumiem tylko czemu nikt nie chce zmierzyć się z zadaniem naprawy wizerunku.

A nie, pewnie będzie jak ze wszystkim - przenieśmy do Kliczkowa.

"Dajesz, Dajesz - nie przestajesz!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bob niezalogowany
26 listopada 2012r. o 8:15
Zwirz napisał(a): Nic nowego. Za to pofapujmy sobie na BCC, kolejnym niewypałem.

Plama na honorze pozostała, ale też nie dziwmy się, bo przygotowanie WOŚPu (z wolontariuszami włącznie) było tragiczne. Nie rozumiem tylko czemu nikt nie chce zmierzyć się z zadaniem naprawy wizerunku.

A nie, pewnie będzie jak ze wszystkim - przenieśmy do Kliczkowa.

Moim zdaniem nikt nie organizuje imprezy w Bolcu, ponieważ nie zostało wyjaśnione do dziś co stało się z kasą z puszek.
Sama fundacja pokazała że im na tym nie zależy, więc w imię czego robić imprezę tak kontrowersyjną?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 listopada 2012r. o 8:50
na cholerę nam jakieś ,,wośpy,, jeśli mamy takie wspaniałości jak ,,dni kultury bałkańskiej,, czy ,,dni kultury chrześcijańskiej,, :D
nikt o zdrowych zmysłach nie będzie dzisiaj chciał być organizatorem ,,orkiestry,,
...nie jestem za orkiestrą i chyba nigdy nie byłem a powodem tego było to , że sprzęt kupiony przez fundacje Owsiaka wielokrotnie był licytowany za długi szpitali ...
organizujcie sobie te imprezy ,,do końca swiata itd,, -przykro mimo wszystko pisać że ja nie dołożę tam nawet 10 groszy...
tam gdzie są pieniądze społeczne ,pieniądze od ludzi nawet w tak szczytnym celu zbierane ,państwo pozwala na mniejsze czy większe przekręty bo największymi oszustami w tym kraju są babcie na rynkach sprzedające pęczek nieewidencjonowanej pietruszki :>
...przyszłym organizatorom jeśli tacy się znajdą ,życzę powodzenia i ,,czystych rąk,, :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
26 listopada 2012r. o 8:57
Jedno trzeba stwierdzi.Jak za organizacje zabrał się "licencjonowany"przez miejską władzę facet to skłócił skutecznie wszystkich i położył imprezę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
26 listopada 2012r. o 9:23
Po co robić kasę Owsiakowi, on nie był zainteresowany wyjaśnieniem sprawy w Bolesławcu. Lepiej stworzyć fundację lokalną i zbierać dla dzieci z powiatu bolesławieckiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2012r. o 9:41
Słusznie. Jeżeli centrali wisi co się z kasą stało to nie zbierajcie.
Zróbcie lokalną zbiórkę na nasz powiat i nie dopuszczajcie do niej polityków i ludzi powiązanych z nimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2012r. o 10:28
falco napisał(a): ...nie jestem za orkiestrą i chyba nigdy nie byłem a powodem tego było to , że sprzęt kupiony przez fundacje Owsiaka wielokrotnie był licytowany za długi szpitali ...

Nie ma takiej opcji, sprzęt który szpitale dostają jest obwarowany szeregiem zastrzeżeń, m.in. nie może zostać przekazany w jakiejkolwiek formie osobie trzeciej.
bolecnauta napisał(a): Lepiej stworzyć fundację lokalną i zbierać dla dzieci z powiatu bolesławieckiego.
Stwórz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 listopada 2012r. o 10:33
nie zgodzę się z Tobą bo w jakimś programie tv był reportaż o proteście dyrekcji szpitala nie zgadzającego się na decyzje komornicze
dotyczące sprzętu którego dokumenty mówiły jasno w jaki to sposób szpital wszedł w jego posiadanie...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza