Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Orkiestra nie zagra?
1
emem
18 listopada 2012r. o 18:55
~bob napisał(a): Może zorganizują WOŚP ci wszyscy krzykacze z portalu.
Może pokażą że nawet mało prawdopodobne jest możliwe, może wtedy zobaczą co to trud tworzenia relacji społecznych.


A po co organizowac final? Fundacji na tym nie zalezy, to dlaczego ma zalezec mieszkancom?
Poza tym - jak cos to zawsze mozna cos wylicytowac na allegro czy wplacic na konto.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Henryk Jasiński niezalogowany
18 listopada 2012r. o 19:09
Szanowna Redakcjo!!!

Po pierwsze pod artykułem nie ma autora a to ważne dla mnie - ilość krytycznych uwag ze strony portalu była tak duża, że może wreszcie warto ujawnić Czytelniom, kto właściwie je przygotowywał?

Po drugie: wypowiedzi panów Bogdana Nowaka i Roberta dudka są wyrazem tak wielkiej troski, że aż żal się mi zrobiło ... . Jak może Państwo wiecie lub nie wośp "proponuje" trzy formy zbiórek": tworzenie Sztabu, imprezę zamkniętą np. w Piwnicy Paryskiej???, skarbona stacjonarna - np. w firmie Diabełek pana dudka - czy Panowie podjęli się choć tak okrojonej formy pomocy tym biednym dzieciom o których pisali od listopada do marca? Moja historia współpracy z WOŚP nie zna podobnej sytuacji jak miała miejsce w czasie XX Finału WOŚP. Może panowie pracowali na czyjeś polecenie sam nie wiem?

Po trzecie: już podczas 1 spotkania grupy roboczej ok końca września 2011r. mówiłem, że jubileuszowy Finał powinien być zdominowany zespołami z Bolesławca i okolic - pytajcie pana Ludwikowskiego jaką listę mi wysłał a pana dudka jak załatwiał zespół Sumptuastic?

Po czwarte: impreza o której wspominają komentatorzy nie miała tak wielu "przyjaciół" aby ją zniszczyć, fakty które będą stopniowo przeze mnie udostępniane - chyba, że ekipa z fotki weźmie się ostro do roboty, bo krytykować łatwo ale zrobić coś samemu dużo trudniej. Dodam, że uczestniczyłem aktywnie w pracach Finałów bolesławieckich: XVII, XVIII i XIX, nie szczędząc sił, środków i dzieląc się swoimi pomysłami - no cóż pamięć dudka krótka a Pana Nowaka trwa do kolejnych wyborów?

Po piąte - chyba to jedyny przypadek w historii finałów bolesławieckich, że możecie Państwo obejrzeć jak i ile wydaliśmy, co się działo w czasie Finału, kto nam pomógł.
http://goo.gl/2wmJe
Domena sztabu zarządzanego przez Panów jest zarezerwowana ale nic na niej nie ma a może warto by zobaczyć jak one przebiegały?

Po szóste - nie krytykuj a komentuj redaktorze tego artykułu!!!
Czas płynie a chyba fakt pojawienia się na FB pierwszej partii materiałów do tej pory nie pokazywanych przeze mnie komuś popuszczają nerwy obsr ... KraKra

Kończąc, na razie czekam na ruch tych, którzy tak bardzo chcieli się pokazać podczas XXI Finału, że aż zatracili się w nienawiści do wszystkich, mogli atakować mnie a tak naprawdę atakowali i Sponsorów, i Wolontariuszy i wiele Instytucji, którym już podziękowałem w 1 manifeście.

Jeżeli chcecie Państwo komentować to tak jak napisałem w marcu 2012 dajmy sobie szansę polemiki podając do publicznej wiadomości swoje imię i nazwisko!

Na zdjęciu brakuje kilku zapalonych osób do organizacji XXI Finału. Tym razem nie zapominam o Hemim !!!

I na koniec: korespondencja z Fundacją zostanie upubliczniona po odpowiedzi na moich 15 pytań na razie nie ma żadnej a szkoda!

Grupie Bc rally życzę równie udanej imprezy jak w zeszłym roku - można było zrobić coś razem a ludzi z tego zespołu na pewno będę pamiętał jako swoich wielkich Przyjaciół, tak jak wielu innych ... .

zdjęcie jest dostępne chyba na tym portalu - zrobione 8.01.2012r. w holu MCC-BOK - radość budowania XXI Finału GOCC wielka - więc zobaczymy jak wielka ...[img=1353262145_07sigtp.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1428
Seifer
18 listopada 2012r. o 19:42
Pamietam, ja po aferze rok temu, pare tu osob ( zalogowanych i znnych ) na forum pisalo, ze w tym roku zrobia super WOSP, ze juz o nim mysla , ze bedzie super itp.
a tu wyglada ze to byly tylko puste slowa? czyli widac ze tu sami kompletnie niepowarzni ludzie. Latwiej powiedziec niz zrobic ( przy okazji kogos zjechac a z siebie zrobic super czlowieka :> )

Uśmiech na twarzy nie zawsze odzwierciedla faktyczny stan umysłu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
18 listopada 2012r. o 20:57
cyt pana jasińskiego:
"Na zdjęciu brakuje kilku zapalonych osób do organizacji XXI Finału. Tym razem nie zapominam o Hemim !"

Z chęcia byłbym zaangażowany do pomocy przy Wośp 2013,ale po takim chlewie jaki ty zostawiłeś nie ma chętnych aby to naprawiać,jak i pewnie braknie firm ,które by się zaangażowały w projekt biorąc pod uwagę zeszłoroczne przekręty!!

To,że twoje przekręty i inne wypadki z puszkami na pokładzie nie skończyły sie wyrokiem nie znaczy,że finał był "czysty".

Zrobiłeś swoje i widac efekty-skoro wszystko było w porządku to czemu był taki skandal,czemu były takie protesty?

Bo chyba nie przez działania osób,które były anty wośpowi,bo te osoby ,które były anty to były anty tobie,a nie samej idei,bo te osoby to pasjonaci działań charytatywnych ,ale nie pod taką dyktaturą jak twoja!

A jak wytłumaczysz fakt,że na sprowadzenie twojego zespołu poszło 3 x tyle co na organizację samego finału,a podczas występu zebrałeś ledwo kilkast złotych,które to poszło na paliwo podczas wycieczki do warszawy do sztabu,gdzie to niby pocałowaliście klamke,bo nikogo nie było?

zaprosić zespól za 70 tys,zarobić 700 i wydać to na paliwo w bezcelowym wyjeździe.Mistrzostwo:)


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Henryk Jasiński niezalogowany
19 listopada 2012r. o 5:30
https://sites.google.com/site/wospboleslawiec2012/wyjazd-do-fundacji---29-12-2011r

Trochę tam ludzi jednak było. Zostawiliśmy baner i książkę, którą podpisał nam Pan Jerzy Owsiak. kupiłem też gadżety orkiestrowe, które miałem wystawić na licytacji Allegro razem z innymi z poprzednich 13 lat grania. Ponieważ w wyniku działań m.in. Pana przed i po Finale moje własne wydatki wyniosły ok.15000 zł rozważam wystawienie ich na Allegro. Na pewno dochód z ich sprzedaży w części przeznaczę na te Fundacje i organizacje, które nie postąpiły jak Fundacja GOCC.

Za wyjazd, jedzenie dla Wolontariuszy zapłaciłem sam. Co do koncertu z 28.12. prawda jest zupełnie inna a jaka to na pewno Pan się dowie, chociaż czy ją Pan przyjmie, wątpię.

Podsumowując: do roboty Panie P.O. łatwo było krytykować i pisać, może w pracy dla Fundacji znajdzie pan odrobinę dobra w sobie a na pewno wtedy panu oficjalnie podziękuję!!!
I jeszcze raz namawiam do podawania swojego imienia i nazwiska - to chyba nie jest dla pana wielki wysiłek.
[img=1353299436_3gfdiq5.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bunga-bunga niezalogowany
19 listopada 2012r. o 6:34
Owsiak i inni zapaleńcy powinni chyba już troszeczkę zwolnić i dać spokój.społeczństwo już się zmęczyło,ludzie już sami kombinują jak tu coś dorobić na życie w tym kraju.idea szczytna,ale wszystko musi mieć swój czas i wyczucie.w kraju gdzie obywatela skubie się na lewo i prawo w ramach kryzysu,którego jak widzę to na zachodzie jakoś nie ma ,bo zaciśnięty pas jakoś nie dusi społeczeństwa niemieckiego,francuskiego,czy brytyjskiego.dajcie ludziom odpocząć od kolejnej daniny...z resztą i tak już dawno limity w szpitalach się wyczerpały,a ze sprzętu korzystają,ale lekarze po południu na prywatnych wizytach.jeżeli nfz ma na nowe laptopy,10 ton kawy z naszych pieniędzy w ramach kryzysu,to lepiej się za nich wziąść a nie za portfele rodaków.jeżeli pieniądze z wośpu są naprawdę dobrym i pomocnym rozwiązaniem dla szpitali to Owsiak dawno powinien negocjować również warunki korzystania z tego sprzętu.to już jest wośp ale dla nfz-etu ,bo za tym nie idą żadne pieniądze gdy już nowiutki,nowoczesny sprzęt stoi w szpitalu.wszystko dobre ,ale nie w tych warunkach ,nie przy takim zarzdzaniu służbą zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
19 listopada 2012r. o 8:49
henryk cyt:"Za wyjazd, jedzenie dla Wolontariuszy zapłaciłem sam. Co do koncertu z 28.12. prawda jest zupełnie inna a jaka to na pewno Pan się dowie, chociaż czy ją Pan przyjmie, wątpię."

a to prawie rok od finału sa jakieś niespodzianki?
To prawie jak smoleńsk:) Cały czas wychodzą,lub będą wychodzic nowe fakty,tak?
jakos dziwnym trafem wcześniejsze finały szybko sie rozliczało i sprawa w kilka tygodni była zamknięta,a tu jakieś manifesty,obiecanki...

Ale co tam,było minęło,jakos nikt nie chce wracać do tego co było prawie rok temu,nikt tez nie jest chętny do tego ,aby brać sie za coś co nie ma już takiej dobrej marki u nas.

Ludzie będą woleli machnąć przelew czy inny sms i miec pewnośc ,że trafi to tam gdzie trzeba ,a nie do puszki,która będzie otwarta..

Cos tam znajomi z BC Rally Team chcą zrobić.Cos takiego jak w zeszłym roku-czyli moto imprezkę we współpracy z tesco,w zeszłym roku to zrobili,udało się i ogólnie trzymam kciuki,aby przy okazji Wośp 2013 jesli będą mieli takiego plana aby to sie udało:)

bunga-bunga:

Jak widać wośp ludzi nie męczy,dalej jest to fantastyczna inicjatywa,w ktorej udział bierze wiele osób,a i co roku pada rekord więc widać ,że dalej jest sens w WOSP:)
A to,że zawsze będą ludzie mówiący,że to metale i brudasy to robią,że kasa na bank idzie na cpanie na woodstock,lub ,że przygotowania więcej kosztują niz sama zbiórka,lub też że wyręcza się NFZ...opinii anty jest wiele ,ale jak widac kręci się to dalej,i jakoś nie ma zamiaru hamować:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
19 listopada 2012r. o 9:17
Bolesławiec to taki dziwny gród, gdzie kilka wspaniałych rzeczy (min. Blues nad Bobrem) zostało wdeptanych w ziemię lub próbuje się je wdeptać (Gliniada). Orkiestra Owsiaka, która od ludzi podejmujących się jej organizacji wymaga wielkiego wysiłku logistycznego nie ma w Bolesławcu dobrego klimatu. Od kilku lat spotyka się głównie z krytyką i toczą się wokół niej wojenki. Przy tak dużym przedsięwzięciu i liczbie ludzi, która bierze w nim udział zawsze będą potknięcia. Należy z nich wyciągać wnioski i iść dalej do przodu tak żeby Orkiestra grała u nas przez wiele następnych lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza