Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protest przeciwko podniesieniu podatku VAT
~~~ niezalogowany
22 listopada 2012r. o 16:33
Bolesławiecka Platforma się pogrąża i jej działacze, och Karol - by żyło się lepiej :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przyszły Prezes SM Bolesławianka niezalogowany
22 listopada 2012r. o 17:41
Dla mnie to jest jakis wyrachowany chłyt martetingowy Dziwi mnie ze z pismem pierwszy nie wystąpił Prezydent tylko rasowu PEOWIEC do kolegow partyjnych siedzacych nieco wyzej Robota bedzie zrobiona na nizszych szeblach co poprą ludzie w przyszlych wyborach a wyzej i tak nie zaakceptuja takiej stawki czym tez przyczynia sie do pozytywnego nastawienia w stosunku do siebie przez wyborcow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rada nadzorcza niezalogowany
22 listopada 2012r. o 17:57
~Przyszły Prezes SM Bolesławianka napisał(a): Dla mnie to jest jakis wyrachowany chłyt martetingowy Dziwi mnie ze z pismem pierwszy nie wystąpił Prezydent tylko rasowu PEOWIEC do kolegow partyjnych siedzacych nieco wyzej Robota bedzie zrobiona na nizszych szeblach co poprą ludzie w przyszlych wyborach a wyzej i tak nie zaakceptuja takiej stawki czym tez przyczynia sie do pozytywnego nastawienia w stosunku do siebie przez wyborcow
Nie i jeszcze raz nie chcemy takiego prezesa. Piotrek jest najlepszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
22 listopada 2012r. o 18:01
propagandowe wystąpienie, VAT zostanie podniesiony, bo tak jest w Ustawie Budżetowej. Koniec Kropka.

Ciekawe kto upoważnił Stasika do wystąpienia w imieniu wszystkich ceramików?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
22 listopada 2012r. o 21:30
A co z prywatyzacją ceramiki??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
22 listopada 2012r. o 21:52
Panie Prezesie, przypominam Panu, że siła sprawcza opozycji w parlamencie jest żadna. Dlatego dziwi mnie, że swoje wystąpienie kieruje min. do posłów opozycji. Mimo to inicjatywę popieram.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2012r. o 22:06
~Malkon napisał(a): Panie Prezesie, przypominam Panu, że siła sprawcza opozycji w parlamencie jest żadna. Dlatego dziwi mnie, że swoje wystąpienie kieruje min. do posłów opozycji.


Czy jesteś pewien , że to "wystąpienie" skierowane jest do posłów opozycji?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ceramik niezalogowany
23 listopada 2012r. o 8:41
Wystąpienie Stasika do parlamentarzystów to pozytywne działanie. Niezależnie od tej dyskusji.

Coś trzeba robić,a nie siedzieć i narzekać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.