Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

UWAGA!!!oszuści sprzedający podrobione perfumy!!!

~Pannazdzieckiem niezalogowany
22 listopada 2012r. o 22:50
Pannazdzieckiem napisał(a):
A co to takiego jest Znawco ?


ja Ci wytłumaczę!! :)

Ty jesteś oryginał a ja podróba :)
Capisci?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 listopada 2012r. o 23:02
Tak , jak Capitanoss mówi śmiech jest dobry na wszelkie dolegliwości :D Dobranoc Podróbo :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2012r. o 23:03
moja mame pod kerfurem tez naciagnela na 50zl. pokazala jej oryginalna wode perfumowana a zapakowala jej wode toaletowa jak sie pozniej okazalo nie markowa.. a reklamowala sie ze jest z promocji z drogerii naszej ;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asd niezalogowany
22 listopada 2012r. o 23:50
jestescie smieszni kupujac cos na ulicy... ja mialem taka przygode z ta joanna, fajna laska, (...) ale wcisnela mi 3 perfumy i zebym jej zaplacil, dobrze z e nie miala rak w drzwiach bo trzasnalem nimi i odjechalem na chwile ona podbiegla krzyczala ze policje wezwie a ja do niej, czy ma papiery na handel i przeciez dla mi je za darmo wiec o jakich pieniadzach mowimy, z racji tego ze to podrobki wywalilem je przy wylocie z parkingu, wisza mi jakies szczoachy z dodatkiem jak ona to ujela "freonami" czy freonomami.

Zmoderowano 23.11.2012 godz.8:02 - powód: słownictwo (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~perfuny sruny niezalogowany
23 listopada 2012r. o 0:45
ale ty jestes kozak....ulala....i taki męski....
szkoda ze (...)bo moze by sie dziewucha przebranzowala po tym na jakies srodki odkażające albo.....na dystrybucje lup i mikroskopow...hehehe
:D :D

Zmoderowano 23.11.2012 godz.8:03 - powód: słownictwo (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~groszem niezalogowany
23 listopada 2012r. o 0:52
jak ktoś jest dziwny czlowiek em i kupuje na ulicy nie sprawdzone perfumy bo się połasi na okazje to niech nie jęczy potem ze go oszukano

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majk niezalogowany
23 listopada 2012r. o 8:46
Dokładnie tak jak piszecie - oryginalne perfumy od Lagerfelda czy cóś tam i na dodatek z feromonami! - na parkingu! - tego jeszcze nie grali...Ale wiecie ja jestem Polak i nerwy mam zszargane przez historię... więc grzecznie wysłuchałem jej nowomowy handlowej....i powiedziałem jej: "Ty mi mózgu nie pieprz, ale gadaj o co chodzi..." - zakończenie opisałem pare postów wyżej.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
23 listopada 2012r. o 9:36
Nie warto wdawać się w dyskusję z takimi osobami. Ale jak zaobserwowałam, są ludzie, którzy od nich to badziewie kupują i wydaje im się, że trafili na super-promocję.
Lub po prostu głupio im odmówić po tak miłej rozmowie...

Zaczepiła mnie jedna taka pod Tesco pytając, czy jestem z Bolesławca. Myślałam, że chce o coś zapytać, więc odpowiedziałam. Po drugim pytaniu, o to, czy wiem, że otwierają galerię, już wiedziałam, o co chodzi.
Powiedziałam, że nie jestem zainteresowana i dziekuję. Pani jednak nie odpuszczała pytając, dlaczego dziękuję, skoro nie wiem, za co... Więc ja jeszcze raz stanowczo, że nie jestem niczym zainteresowana. Wtedy wyciągnęła do mnie rękę i powiedziała, że się chociaż przedstawi. Ludzki odruch jest taki, że na wyciągniętą rękę i swoją się wyciąga. Ja natomiast podziękowałam i brzydko odwróciłam się tyłem.
Coś tam jeszcze do mnie mówiła, ale już nie słuchałam.

Trzeba mieć dużo w sobie zaparcia, żeby nie dać się wplątać w dyskusję. A po tym to już krótka chwila do zakupu :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie