Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

UWAGA!!!oszuści sprzedający podrobione perfumy!!!

~obserwator niezalogowany
23 listopada 2012r. o 18:31
~Majk napisał(a): A mnie powiedziała że nazywa się Dominika, że jest z Wrocławia i walneła tą swoją gadkę purchawkową a pieprzną po czym wcisneła mi 4 perfumki do ręki, że niby je Przybylska reklamuje- z mety rzekłem że u mnie z kasą lipa, to paniuśka wzieła mi z ręki 3 a zostawiła jedną, prosząc żebym chociaż na kawę jej dał - no to dałem jej złocisza- zbladła i wyrwała mi z ręki ostatnią -...rozstaliśmy się zakłopotani i spięci, jak dwóch księży nazajutrz p
o przypadkowym spotkaniu w burdelu...


~Majk-Ale masz gadane !
!! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2012r. o 20:39
Jak daja to brac. Niech wzywaja policje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9941
#Mayorka nieaktywny
23 listopada 2012r. o 21:21
to zdarzaja sie jeszcze naiwni ktorzy kupuja cos od przygodnych sprzedawcow?/moi drodzy w sklepach kupujcie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
23 listopada 2012r. o 21:23
ja zawsze takich poganiam:)

przed otwarciem MCC łaził taki facet po terenie Brico/Intermarche i chciał wcisnąc jakiś perfum..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lola niezalogowany
23 listopada 2012r. o 22:03
a mnie na parkingu koło BCC zaczepił facet, spsikał nadgarstek, perfum ładny, długo się trzymał, ale wtedy nie kupiłam. następnym razem zaczepiła mnie w tym samym miejscu dziewczyna, za 4 niby oryginalne perfumy, ale tak naprawdę zwykłe, dobre wody toaletowe zapłaciłam 100zł. jestem zadowolona, zapachy ładne, długo są odczuwalne. nie żałuję! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 grudnia 2013r. o 21:17
[img=1388089014_ihbwzh4.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoniebieska Lawenda niezalogowany
12 listopada 2020r. o 14:00
Nie kupicie na parkingu fałszywki to kupicie w markecie też fałszywkę a później dostaniecie od rządu fałszywą szczepionkę na Covid 19 po czym wylondujecie na cmentarzu już orginalnym.amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawożółty Buk niezalogowany
12 listopada 2020r. o 23:26
Mnie kiedyś w kościele taki w białym zaczepiał. Wszystkich zaczepiał żeby mu dać. Niby nic nie mówił tylko taki koszyk podstawiał pod nos. Myślałem, że go ktoś pogoni ale NIE. I tak co tydzień. No tak mnie wk.....ał, że przestałem tam chodzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.