Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

UWAGA!!!oszuści sprzedający podrobione perfumy!!!

~ niezalogowany
23 listopada 2012r. o 9:38
~Majk napisał(a): A mnie powiedziała że nazywa się Dominika, że jest z Wrocławia i walneła tą swoją gadkę purchawkową a pieprzną po czym wcisneła mi 4 perfumki do ręki, że niby je Przybylska reklamuje- z mety rzekłem że u mnie z kasą lipa, to paniuśka wzieła mi z ręki 3 a zostawiła jedną, prosząc żebym chociaż na kawę jej dał - no to dałem jej złocisza- zbladła i wyrwała mi z ręki ostatnią -...rozstaliśmy się zakłopotani i spięci, jak dwóch księży nazajutrz po przypadkowym spotkaniu w burdelu...



Dobre,ale prawdziwe ponieważ nam powiedziała,że ma na imię Patrycja :>

Oszuści jak ich mało,ale taka ich praca i tak terkotała bo ładna i miała gadane,że mój mąż kupił aż trzy !! !!
Ale człowiek jest tak skonstruowany,że mózg za niego robi szybciej niż on sam zdąży pomyśleć.

NIE KUPUJCIE !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asd niezalogowany
23 listopada 2012r. o 10:52
k1p no trzeba miec w sobie troche wlasnie tej odwagi zeby byc taka swinia ale nie negatywnie tylko pozytywnie bo ludzie wykorzystuja podstawowe gesty na ktore normlany czlowiek reaguje z symaptia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wkurzona niezalogowany
23 listopada 2012r. o 11:17
Gonić, gonić, gonić i jeszcze raz gonić to cwaniactwo i nie wdawać się w dyskusje!!! Mnie też kiedyś osaczyły pod Carrefourem takie trajkoczące paniusie, zanim jeszcze zdążyłam wysiąść z samochodu. Że konkurs, że promocja, że niebywała okazja...Stanowczo odmówiłam, wiedząc, że to przekręt i dodając, że ORYGINAŁY to się kupuje w drogerii, a nie na parkingu, od nie wiadomo kogo. Ale były tak namolne, że jeszcze zdołały psiknąć mi nadgarstek tym badziewiem.
Zanim doszłam do marketu-po tym cudownym, "oryginalnym" zapachu nie zostało śladu.
Następnym razem postraszę je policją!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2012r. o 12:57
A możecie napisać jak te perfumy się nazywają? Czy to seria "Gentle men/woman"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
23 listopada 2012r. o 13:01
~ napisał(a): Ale człowiek jest tak skonstruowany,że mózg za niego robi szybciej niż on sam zdąży pomyśleć.


Zwłaszcza, jeśli ten "mózg" znajduje się dużo poniżej miejsca, w którym być powinien : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kopwdupe niezalogowany
23 listopada 2012r. o 13:04
Ja jak spotkam taką osobę a już raz sie taka osoba do mnie przyczepiła do z miejsca wytnę jej(jemu) kopa w dupe !! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majk niezalogowany
23 listopada 2012r. o 15:12
Właśnie mijałem ich pod sklepem Haftarczuka...dalej jadą ze swoim koksem..powiedziałem im aby dały sobie spokój...minki nie tęgie, ale dalej robią swoje....tak więc uwaga ludziska....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2012r. o 16:55
także uważajcie na agentów amplico i OVB gonić to w diabły to co łazi to nie dobre taka prawda :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza