Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe ulice Bolesławca
1
emem
25 listopada 2012r. o 16:46
Moze w drodze wyjatku jedna z ulic nazwac Piotra Romana ? :-)
Albo ul. Radnych Rady Miasta Bolesławiec.

Jakie jeszcze pomysly macie?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
25 listopada 2012r. o 16:53
ulica Bolec.info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2012r. o 17:06
~zacofany moher napisał(a): Czy w Bolesławcu nie istnieje jakaś komisja ds. nazewnictwa ulic?


Nie wydaje mi się , żeby potrzebna komisja do każdej pierdółki nad jaką głosować będa radni bo co by było jakby głosowali np. nad problemem psich kup? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
25 listopada 2012r. o 17:46
skorn napisał(a): Margines, podobnie jak żydzi mordujący wraz bojówkami komunistycznymi Polaków.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Koniuchach


W podziemiu antykomunistycznym walczyło kilkaset tysięcy partyzantów. Zasługują na upamiętnienie.


skroniu, zapoznaj sie z tymi bandami zanim sie wypowiesz, mordowali glownie bezbronnych polakow, kobiety, rowniez ciezarne, jak i dzieci, tzw. ludnosc cywilna, mordowali zydow, mozna stwierdzic, ze nie walczyli z rosjanami i nowa wladza bo w porownaniu z ofiarami to byly promile. nie bylo ich kilkaset tysiecy a tylko kilka tysiecy, mozna policzyc bo kazdy oddzial jest osobowo dokladnie opisywany przez historykow.

a twoje "bo" z poprzedniego komentarza nie, bo, bo
takie pytania mozesz zadawac dzieciakom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
25 listopada 2012r. o 17:52
~ napisał(a):
~zacofany moher napisał(a): Czy w Bolesławcu nie istnieje jakaś komisja ds. nazewnictwa ulic?


Nie wydaje mi się , żeby potrzebna komisja do każdej pierdółki nad jaką głosować będa radni bo co by było jakby głosowali np. nad problemem psich kup? :)

Mnie też się nie wydaje.
Ale przydałoby się, by ktoś nad tym panował. Nie musi to być wydzielona komórka, wystarczy ktoś, kto ma nad tymi sprawami pieczę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 listopada 2012r. o 19:14
ja myślę że bardzo patriotycznie byłoby jedną z ulic Bolca nazwać imieniem naszego rodzimego kreatora mody...
ulica Jacykowa :) czy jak to się tam odmienia ;)
brzmi świetnie nieprawdaż? :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
25 listopada 2012r. o 19:18
ul. Wykluczonych Cyfrowo ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2012r. o 19:44
ul. Ofiar III RP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.