Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łzy radości sołtyski
~~123 niezalogowany
27 listopada 2012r. o 20:59
A ja nie wiem co tam robią co nie którzy ludzie z wioski ta stara pani prawie nikogo nie zaprosila tylko sama elita zadnych prawie zwykłych ludzi może po za tymi co (...) Co tam wogóle robił stary sołtys który przez swoją kadencję nic kompletnie nic nie zrobił dla wioski.A po 3 sołtyska organizuje teraz imprezę dla wioski i w odrużnieniu od elity nic nie jest nam zapewnione oprócz sali to wszystko co może zaoferować swojim mieszkańcom !!!!! Żenada nie sołtyska

Zmoderowano 27.11.2012 godz.21:03 - powód: słownictwo (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
27 listopada 2012r. o 21:09
Zaproszenia dla mieszkańców wyglądają jak najgorsza chińska tandeta zrobiona na ksero i to niewyraźnie dygnitarze od pani sołtys mieli super zaproszenia ze zdjęciem szkoły tak jak mówiłem sołtyska traktuje mieszkańców jak pospólstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka niezalogowany
28 listopada 2012r. o 12:56
ludzie nie cieszycie się z tego że wasze dzieci w końcu będą miały godziwe warunki tylko jak zwykle narzekacie cieszcie się że gmina zalnwestowała tyle pieniędzy i miała prawo zaprosić kogo chce jakoś nie słyszałam żeby jakiś rodzic coś zasponsorował ale na darmowy obiad i zabawe to wszyscy chętni aco do sołtysowej to nie ona podejmowała decyzje o zaproszeniach tylko wójt dla mnie jest ważne że dzieci mają dobrze i że były super przygotowane i zadowolone a nie jakiśtam obiad z elitom ludzie dajcie na luz :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asg niezalogowany
28 listopada 2012r. o 12:58
jaśko wstęge tnie haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ojciec dziecka niezalogowany
28 listopada 2012r. o 17:06
A ja tam cieszę się i podoba mi się ta inwestycja. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wow niezalogowany
28 listopada 2012r. o 18:20
Sorry "oburzeni mieszkańcy"...ale przykro się Was czyta. Mnie do głowy by nie przyszło, żeby się oburzać, bo nie dostałem zaproszenia na otwarcie jakiejś inwestycji , za którą płaciła gmina (w moim przypadku miejska). Co jest z Wami? Potraficie obrzucać się błotem, zamiast cieszyć się z nowego obiektu. Gratulacje dla inwestorów i normalnych mieszkańców sołectwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolecnauta... niezalogowany
28 listopada 2012r. o 18:21
I o to chodzi...w końcu ktoś napisał coś sensownego...w tym całym zamieszaniu, liczą się dzieci, a nie sołtysi, radni etc.dzieci będą miały godziwe warunki nauki i zabawy, lepsze niż nie jedna szkoła w mieście, po co te waśnie, zawiść ludzka nie ma granic...mieszkańcy nie potrafią docenić tego co dostali, a to przecież dla pokoleń....wszyscy" pyskacze" powinni zająć się sobą, jeśli nie potrafią cieszyć się z takiej inwestycji...żal mi ich...ograniczone myślenie mają...no cóżż jak to ktoś wcześniej napisał;są ludzie i ludziska...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jan niezalogowany
29 listopada 2012r. o 12:18
Większość postów mieszkańców Bożejowic i okolic ocieka nienawiścią w stosunku do swoich wspłómieszkańców i chamstwem w stosunku do zaproszonych gości. Istne szambo.
Czy już nie potraficie się z niczego cieszyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.