Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
„Pontyfikat” Piotra Romana
~ niezalogowany
3 grudnia 2012r. o 17:19
panda napisał(a): Zwrócilem jedynie uwagę, że jeżeli mieszkańcy głosują na Romana to wnioski i logika jest jednoznaczna! Nikt lepszy od Romana się nie pojawił.

Na te twoje mrzonki większy wpływ ma rząd i plemier TUSK!

Strzeliłeś sobie samobója?! :P


Czy z Tuskiem jest podobnie??
Samobój?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rafko niezalogowany
3 grudnia 2012r. o 17:20
panda napisał(a): Nic takiego nie pisałem!


Eee tam nie kloc sie z ememem, nie warto
Koles zawsze musi miec ostatnie zdanie a jak cos to moderacja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 grudnia 2012r. o 17:21
Masz racje skorn, tragedii nie ma i mogloby byc gorzec, ale mogloby tez byl duzo lepiej.
Jak dla mnie to i Piotr Roman moze byc prezydentem, problem w tym ze sie "zuzyl" po tylu latach prezydentury i stal sie nieskuteczny w dzialaniu (no moze poza wyborami i sprawami kadrowymi, kiedy mowimy o rozmieszczaniu jego ludzi). Brak tez pomyslow na przyszlosc. W Boleslawcu mamy raczej do czynienia z administracja, a nie zarzadzaniem.

Zauwaz, ze prezydent juz nawet nie rozmawia z wyborcami (pare lat temu jeszcze jakis tam kontakt mial), dzisiaj wydaje sie, ze nie interesuje go, to co ludzie mowia (bo jesli maja inne zdanie, to znaczy ze nie maja racji), nie podejmuje dyskusji, nie uczestniczy w debatach. Czyli mniej wiecej tak jak na koniec rzadow J. Burniaka. Nawet w czasie kampanii nie chce rozmawiac z wyborcami.

Ale moze jak poczyta tu i owdzie, to znow zainteresuje sie tym, co ludzie mysla i czego oczekuja? :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rafko niezalogowany
3 grudnia 2012r. o 17:23


Zmoderowano 03.12.2012 godz.17:46 - powód: Nie interesuja mnie problemy Gwizdaly ani to co mi sie na bolcu nie podoba. Nie offtopuj to pls. Jak cos to otworz osobny watek. (emem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
3 grudnia 2012r. o 17:25
Z Tuskiem jest podobnie :) Ale to on może więcej, ma pełnie władzy i nic nie robi. Samymi obietnicami Tuska naród się nie wyżywi.

Żeby była sprawa jasna. Kiedy pojawi się ktoś lepszy od Romana to na niego zagłosuję. JAk na razie nikogo takiego nie widzę :) emem, dlatego wasza stronniczość nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia, i pewnie dla wielu wyborców w Bolesławcu. Tak mi się nawet zdaje, że wasze na bolcu starania, przynosza odwrotny skutek :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 grudnia 2012r. o 17:33
panda napisał(a): Żeby była sprawa jasna. Kiedy pojawi się ktoś lepszy od Romana to na niego zagłosuję. JAk na razie nikogo takiego nie widzę :)


No to trzymam kciuki, zeby sie ktos taki pojawil :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 grudnia 2012r. o 17:56
a mnie guzik interesuje kto z kim śpi i kto z kim się bzyka :)
ale widząc emema nie mogę nie zapytać o niezłośliwe ,nie obrażające nikogo posty, ale w dziwny sposób znikające...dlaczego?
przyzwalając na takie działania wpisujecie się w scenariusz taki jaki właśnie marzy się ustalającym prawa w tym państwie moderatorom bo inaczej nie można ich nazwać...
w ,,komunie ,,moderacja drażniła niejednego a dzisiaj sami ją tworzycie...
po co?
kolejna wojenka ,,polsko -polska,,?
jestem dostępny na priv a tutaj znikam :)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rafko niezalogowany
3 grudnia 2012r. o 18:06
falco napisał(a): a mnie guzik interesuje kto z kim śpi i kto z kim się bzyka :)
ale widząc emema nie mogę nie zapytać o niezłośliwe ,nie obrażające nikogo posty, ale w dziwny sposób znikające...dlaczego?
przyzwalając na takie działania wpisujecie się w scenariusz taki jaki właśnie marzy się ustalającym prawa w tym państwie moderatorom bo inaczej nie można ich nazwać...
w ,,komunie ,,moderacja drażniła niejednego a dzisiaj sami ją tworzycie...
po co?
kolejna wojenka ,,polsko -polska,,?
jestem dostępny na priv a tutaj znikam :)


Wlasnie na takich machlojkach przyłapano i wrzucono do tematu bolec.kocynder :) Wiele postwo znika, nie tylko Twoje falco. ALe oczwiscie to my jestesmy zli, administratorzy sa swieci a najświętszy to emem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.