Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent dolewa oliwy do ognia
~janosik niezalogowany
3 grudnia 2012r. o 8:22
jaki powiat i taki szpital powiatowy!! ludzie czego wy wymagacie od zootechnika, sklepikarza i prl-owskiego żołnierza???? TO SUPERTEAM!!!.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2012r. o 9:29
~** napisał(a): nie Mikołaj tylko Nikolaj :) ale oczywiscie dwa razy literowka :)


A napiszesz "królowa Elżbieta II" czy " królowa Elisabeth II" ?
Sam jesteś literówka :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do podżegaczy niezalogowany
3 grudnia 2012r. o 11:09
Ja proponuję zamknąć obydwa Szpitale dokupić tereny na Śluzowej jeśli pie......e takie głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2012r. o 11:15
~ napisał(a):
A napiszesz "królowa Elżbieta II" czy " królowa Elisabeth II" ?
Sam jesteś literówka :D


A napiszesz Jacek Nicholson czy Jack Nicholson?
Sam jesteś Jack! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DeBLAN niezalogowany
3 grudnia 2012r. o 11:37
Prawda jest taka, że wybraliście (nie: wybraliśmy; ja nikogo z nich nie wybierałem!) kmiotków do władzy. Takich, dla których pieniędzy się nie zarabia, tylko bierze z kasy. A to przypadkiem pieniądze z naszych podatków... Więc czego się spodziewać? Merytorycznej dyskusji? Czas na GRUNTOWNE zmiany! I tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
3 grudnia 2012r. o 11:50
Ludzie o czym wy piszecie. W caly kraju jest podobnie. Taki stan rzeczy trwa od dziesiatek lat. Za komuny yla "breatywna" ksiegowosc. Ludzie wyosili z zakladow pracy rozne rzeczy i bylo i malo kto marudzil. Pamietajcie rowniez, ze pierwsza kadencje szital byl pod nadzorem obecnego prezydenta - byl wtedy starosta. Jazgotac kazdy potrafi.
Do Janosika - a ty czlowieku jakie studia skonczyles ? Czym sie obecnie zajmujesz ?
Spojrzcie na Wroclaw - powoli wychodza wszystkie sciemy prezydenta. Ciekaw jestem kiedy w Boleslawcu w koncu do tego dojdzie. Miasto zaduzone na potege a wiekszosc zaciesza. Gdyby tak zarzadzac budzetem domowy to juz dawno nie byloby gdzie mieszkac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janosik niezalogowany
3 grudnia 2012r. o 12:33
~.... napisał(a): Ludzie o czym wy piszecie. W caly kraju jest podobnie. Taki stan rzeczy trwa od dziesiatek lat. Za komuny yla "breatywna" ksiegowosc. Ludzie wyosili z zakladow pracy rozne rzeczy i bylo i malo kto marudzil. Pamietajcie rowniez, ze pierwsza kadencje szital byl pod nadzorem obecnego prezydenta - byl wtedy starosta. Jazgotac kazdy potrafi.
Do Janosika - a ty czlowieku jakie studia skonczyles ? Czym sie obecnie zajmujesz ?
Spojrzcie na Wroclaw - powoli wychodza wszystkie sciemy prezydenta. Ciekaw jestem kiedy w Boleslawcu w koncu do tego dojdzie. Miasto zaduzone na potege a wiekszosc zaciesza. Gdyby tak zarzadzac budzetem domowy to juz dawno nie byloby gdzie mieszkac.

co do tego mają moje studia????masz jakiś problem ???? skończyłem takie studia które pozwalają mi uczciwie pracować a nie pierdzieć w stołek jak twoi faworyci z powiatu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~"superb niezalogowany
3 grudnia 2012r. o 16:29
A zapytajmy gdzie leczy się Czarek, Stasiu i Karol ? W Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.