Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA BAU zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

USA -Masakra w szkole

~colt niezalogowany
16 grudnia 2012r. o 0:40
skorn napisał(a): .........nie wie, co jest dobre a co złe, jemu trzeba zabronić, wtedy będzie wiedział. A że sam nie wie, to chce zakazywac innym.


O jakich zakazach piszesz ? Gdzie jest zakaz posiadania broni?
Żeby otrzymać pozwolenie na broń,trzeba spełnić kilka wymaganych warunków. Nie możesz być karany,nie możesz być alkoholikiem ,ćpunem, oraz idiotą :) Lub jak wolisz chorym psychicznie . Musisz określić do czego ta broń jest potrzebna ,oraz postarać się o odpowiednie zabezpieczenie broni przed użyciem jej przez osoby nieuprawnione jak w przypadku strzelaniny w USA ,czyli sejf na stałe przytwierdzony do konstrukcji budynku i odpowiednio zamknięty. Jeśli spełniasz te warunki ,możliwe ,że jest ich trochę więcej? Nie masz problemu z uzyskaniem pozwolenia i zakupem broni ,jeśli faktycznie jest Ci potrzebna :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2012r. o 0:49
klamiesz colt. w polsce legalne zdobycie broni jest bardzo trudne. nie tak dawno trabiono o sprawie biznesmena ktory pomimo pogrozek nie dostal zezwolenia a nastepnie zostal zamordowany. w polsce bron maja bandziory i policja. przecietny obywatel moze sie tylko modlic ze nikt mu sie do domunei wlamie bo jest bezbronny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 grudnia 2012r. o 0:52
Jak się określę, że dla własnej obrony, to z pewnościa będzie to zbyt mało, by takie pozwolenie dostać.

Sejf? We własnym domu? Serio?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~colt niezalogowany
16 grudnia 2012r. o 1:03
Trudno żebyś dostał pozwolenie jak określisz,że potrzebujesz broni jako agresor :) Jasne,że do obrony własnej. Ale jak napisałeś jedno zdanie to może okazać się za mało ,a nawet na pewno za mało ;) A co do sejfu ,takie są przepisy . Broń ma być do Twojej dyspozycji a nie np. dziecka które ma w swojej szkole jakieś porachunki :] Nie jestem pewien ,ale chyba nawet jeśli mieszkasz sam ,to broń musi być zamknięta podczas Twojej nieobecności ,bo chyba nie chodzisz do kina ze spluwą ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~colt niezalogowany
16 grudnia 2012r. o 1:09
~ napisał(a): klamiesz colt. w polsce legalne zdobycie broni jest bardzo trudne..


Ja nie twierdze ,że jest łatwe. Twierdzę ,że nie ma zakazu.
Łatwe zdobycie broni ,legalnej i nielegalnej ,jest w USA
Dzięki temu możemy sobie podyskutować o strzelaninach w szkołach co jakiś czas :| Najnowsza strzelanina odbyła się w szpitalu .

Zmoderowano 16.12.2012 godz.14:35 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.