Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Brzeźniku mają Dom Ludowy
~ niezalogowany
19 grudnia 2012r. o 18:05
Ja też zapraszam, bo mam dość wielkich osiągnięć typu " DĄB - NADANIE IMIENIA" czy oddanie kawałka chodnika - mieszkaniec gminy N-c,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 grudnia 2012r. o 18:09
~ napisał(a): Ja też zapraszam, bo mam dość wielkich osiągnięć typu " DĄB - NADANIE IMIENIA" czy oddanie kawałka chodnika - mieszkaniec gminy N-c,
/chodzi o kandytaturę P. Dutkiewicza na burmistrza Nowogrodżca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:))) niezalogowany
19 grudnia 2012r. o 19:00
jessssssssst juz opity dom LUDOWY czy moze (durdowy) i biblioteka (potrzebna w 21 wieku jak ko..ie dziecko) na wsi o liczbie ludnosci moze 1000.. CIESZMY SIE I WESELMY . :D tam jest wszystko nawet basen ale taki zaje...y ze szpitala !!!! SZOK !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2012r. o 19:02
A co tu tak posty zniknęły ?
Jakieś interwencje odgórne ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
21 grudnia 2012r. o 15:00
Przypominam, ze temat dotyczy Domu Ludowego.
Posty obrazajace kogolwiek beda natychmiast usuwane.

Jednoczesnie przypominam, ze nawet jesli ktos sie nie podpisuje pod swoja wypowiedza to nie jest anonimowy i moze poniesc odpowiedzialnosc karna.

Pozdr,
Administrator

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2012r. o 15:17
emem napisał(a): Przypominam, ze temat dotyczy Domu Ludowego.
Posty obrazajace kogolwiek beda natychmiast usuwane.

Jednoczesnie przypominam, ze nawet jesli ktos sie nie podpisuje pod swoja wypowiedza to nie jest anonimowy i moze poniesc odpowiedzialnosc karna.

Pozdr,
Administrator


W takim razie bądźcie konsekwentni i usuwajcie takie posty bo w poprzednich widać wiele, gdzie osoba sołtysa została obrażona przez osobę, która chciała na forum go zniesławić przez pryzmat swojej zawiści ...! Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2012r. o 15:47
nikt nikogo nie zniesławia, nie widziałem żeby posty tej tzn "osoby obrażającej" kierowane były do przewodniczącego rady gminy pana jana durdy ale zaciekawiły mnie posty 2. "strony" w których obrażano w dość widoczny i tym razem nie bezosobowy charakter osobe mówiąca (co tu dużo gadać) prawde, z calym szacunkiem emen ale jak dotąd nie poleciala zadna groźba czy przezwisko na sprecyzowaną osobe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2012r. o 16:04
~ napisał(a): nikt nikogo nie zniesławia, nie widziałem żeby posty tej tzn "osoby obrażającej" kierowane były do przewodniczącego rady gminy pana jana durdy ale zaciekawiły mnie posty 2. "strony" w których obrażano w dość widoczny i tym razem nie bezosobowy charakter osobe mówiąca (co tu dużo gadać) prawde, z calym szacunkiem emen ale jak dotąd nie poleciala zadna groźba czy przezwisko na sprecyzowaną osobe



"Zniesławienie- występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności."
Jak podaje powyższa definicja jest to narażenie takiej osoby na np.utratę zaufania potrzebnego do pełnienia danego stanowiska, i niestety poprzez wypowiedzi "osoby obrażającej" osoba sołtysa została narażona na utratę tegoż zaufania! I proszę tu nie mydlić nikomu oczu, że powyższe posty nie obrażały Pana Jana....Mam nadzieję, że osoba , która wystosowała tyle zarzutów wobec sołtysa jest świadoma, że w tym momencie łamie prawo i mogą być wyciągnięte w stosunku do niego konsekwencje karne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.