Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dofinansują in vitro w Bolesławcu?
~ niezalogowany
23 grudnia 2012r. o 22:06
~ napisał(a):
~ napisał(a):
A wiesz , że zarodki także giną podczas in vivo i to tyle samo co podczas in vitro?? :)

in vivo nie ma nadproduckji zarodków. ale ty i tak pewnie nie dostrzegasz różnicy.


W porzadnych laboratoriach nadliczbowe zarodki powstaja rzadko i standartem jest zamrażnie , nie niszczenie :)

Zapytam w takim razie Ciebie,bo nikt mi nie odpowiedział, czy ksiądz ochrzciłby zarodek, który według Ciebie jest już człowiekiem? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 grudnia 2012r. o 22:10
Thorze :)
nawet gdybyś użył swojego legendarnego młoteczka ,pewnych zachowań nie ,,wyprostujesz,,
ale podziwiam Cię za cierpliwość bo moja się skończyła co wyrażam tym ,że kpię sobie z tego jak tylko mogę...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2012r. o 23:13
~ napisał(a): Zapytam w takim razie Ciebie,bo nikt mi nie odpowiedział, czy ksiądz ochrzciłby zarodek, który według Ciebie jest już człowiekiem? :)


zacytuje ks. Kowalczyka:
Chrzest jest darem Boga udzielanym w Kosciele na zasadach ustalonych przez Kosciol. Wierzymy, ze dzieci nienarodzone dorastaja w samym Bogu, ze sa w niebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2012r. o 23:27
Thor napisał(a): Katechizm katolicki jest istotniejszy od Encyklopedii Katolickiej ?, ciekawe

dlaczego mnie nie dziwi, że się dziwisz. Dla twojej informacji, bo jako ateista nie musisz tego wiedzieć. Dla nas Katolików KKK jest takim swoistym "interpretatorem" Pisma Świętego.

Thor napisał(a): Dla Katolika najważniejsze jest Pismo Święte.


pytanie nie brzmiało co jest najważniejsze dla katolika. Więc nie wymyślaj.

Ktoś napisał: Ten zlepek, to jest jedynie prawdopodobieństwem przyszłego bycia człowiekiem.

Ty tak sądzisz. Ale póki co nikt nie udowodnił, ze człowiek może w fazie swojego rozwoju pominąć ten etap. Więc i na tym etapie człowiek jest człowiekiem

Ktoś napisał: Tego ksiądz ci nie powie.

mi ksiądz nic nie musi mówić. tak samo gejom w USA zrzeszonym w stowarzyszeniach pro live.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
23 grudnia 2012r. o 23:34
Bardzo chwalebna jest troska władzy o przyrost naturalny .Aby chwale tej nadać blasku władza musiała by zapewnić tym co już żyją przynajmniej możliwość walki o przeżycie.Już nawet w skali Bolesławca widać jak wielu ludzi zmuszonych jest zabiegać o datki na leki ,rehabilitację lub wprost pomoc medyczną w różnego rodzaju fundacjach.Nie po to stworzono NFZ aby obywatel musiał żebrać o pomoc.
Moim zdaniem W DRODZE DO FINANSOWANIA IN VITRO należy zdecydowanie zniwelować ten problem.Najpierw żywi potem Ci , którzy mają być żywymi.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
23 grudnia 2012r. o 23:59
~ napisał(a):
Dlaczego nikt w takim razie nie wpadł na pomysł aby tym zarodkom lub jak twierdzisz dzieciom, udzielić sakramentu chrztu

O chrzest proszą rodzice (lub sam zainteresowany).
~ napisał(a):
W porzadnych laboratoriach nadliczbowe zarodki powstaja rzadko

Mylisz się bardzo.
Ktoś napisał: i standartem jest zamrażnie , nie niszczenie :)

Zamrażanie. A co potem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 grudnia 2012r. o 0:04
~ napisał(a):
Thor napisał(a): Katechizm katolicki jest istotniejszy od Encyklopedii Katolickiej ?, ciekawe

dlaczego mnie nie dziwi, że się dziwisz. Dla twojej informacji, bo jako ateista nie musisz tego wiedzieć. Dla nas Katolików KKK jest takim swoistym "interpretatorem" Pisma Świętego


Thor interpretuje Pismo Święte po swojemu, tak by jemu pasowało. Tak jak ateiści, którzy ubierają choinki. Wybierają z wiary to co najłatwiejsze i najprzyjemniejsze, resztę odrzucając.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2012r. o 8:43
Skorn a ty kto jesteś? Wierzący niepraktykujący? Czyli niewierzący. Ubrałeś już choinkę? Ateiści niczego z wiary nie wybierają alfo i omego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego