Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złóż życzenia świąteczne za pośrednictwem Bolec.Info
211
skorn
24 grudnia 2012r. o 15:32
Grzdyl_Ponury napisał(a):
skorn napisał(a): Ubrałes juz choinkę? : )


Pewnie byłeś u spowiedzi,potem była skrucha, żal i obietnica poprawy :)
I po co? Twoja obłuda jest dla mnie widoczna więc chyba nie sądzisz , że pan Bóg jej nie dostrzega?! :)

Za karę zostajesz bez życzeń ode mnie! :P


Jeśli ja jestem obłudny to co powiedziec o tobie. Bóg tak, kościół nie, jakie to postępowe.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SWIATECZNE ZYCZENIA BOZEGO NARODZENIA niezalogowany
24 grudnia 2012r. o 17:20
z okazji świąt bożego narodzenia zdrowych radosnych swiat pelen radosci i vsmiechv spelninie najskrytszych marzen i mnvstwo prezentow wymarzonych pod choinka oraz szczeskiwego nowego rokv 2013 dla panstwa dvzo zdrowia przez caly rok 2013 i dvzo vsmiechv i samych radosnych chwil spedzonych razem zyczenia sle iwo kidler...[img=1356366031_919riwp.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 grudnia 2012r. o 13:30
.... :D
ale ,,jaja,, :D :D :D
Przemysławieeeeeeeeeee!!!!!!
,,ogarnij,, się zdziebko..... :D
Nawet pisząc pod własnym nazwiskiem jesteś dla mnie ANONIMEM i nic więcej.... :P chociaż może jednak o czym świadczy twoje ostrzeżenie ,,zachowałem kopię,, ;)
zaczynasz tu i na priwach straszyć ludzi?...zakładasz im ,,teczki,,?...zbierasz ,,haki,,?
no,no.... :D


Dopisane 25.12.2012r. o godz. 13:30:

dziwne że Sentinelu ,,wymazałeś gumką,,post Przemysława w którym to zostałes nazwany ,,anonimem,, np.i w jawny sposób postraszony...
dziwne to bo czyżbyś się przestraszył?...
jeśli to możliwe to prosze o przywrócenie tego posta ku wiedzy bolecnautów w jaki to sposób Przemysław ,,dyskutuje,, :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
25 grudnia 2012r. o 13:45
~ napisał(a): Ci z przesilenia nie swietuja Bozego Narodzenia pod inna nazwa. Swietuja jedynie Przesilenie Ziomowe, ktore jest dla nich swietem. Trudno jest zgodzic sie z powiedzeniem, ze ktos swietuje Boze Narodzenie, pod nazwa Przesilenie Zimowe.
Niewierzacy swietuje jedynie przesilenie, ktore zbiega sie z Bozym Narodzeniem. Bardzo malo logiki jest w powiedzeniu ze Boze Narodzenie moze miec inna nazwe. Jesli Przesilenie to nie Boze Narodzenie.


Chcesz mnie kolego cytować ,to proszę Cię ,wysil się i przeczytaj jeszcze raz temat :) Życzę "Wesołych Świąt" nigdzie nie pisałem że życzę "Wesołych Świąt Bożego Narodzenia" napisałem że życzę WSZYSTKIM wesołych świąt :) Wszystkim to znaczy że wszystkim i nic więcej . Nieważne kto w co wierzy i jak to nazywa ,Tobie też życzę wszystkiego najlepszego ,przemyśl to proszę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
25 grudnia 2012r. o 15:30
Patrzalski napisał(a):
Nie wszyscy wierzą ,że 25 grudnia urodził się Bóg ,ten którego kult wyznajesz. Wyobraź sobie ,że oprócz Ciebie istnieją jeszcze inni ludzie . Inne wyznania,lub tacy którzy świętują po prostu zimowe przesilenie .Bez żadnego natchnienia duchowego.
Życzyłem" wesołych świat" wszystkim :] Niezależnie od poglądów .
Więc.. Tobie też życzę wszystkiego najlepszego ,szczerze .

I tak oto pod ilustracją Świętej Rodziny, pod tekstem "Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż " można zaprzeczyć istnieniu świąt. Nie przestajecie mnie zadziwiać.

Zadziwia mnie, gdy "wesołych świąt" piszą tutaj ludzie o poglądach głęboko antychrześcijańskich (łącznie z właścicielem tego portalu), na co dzień plujący na wiarę i ludzi jej broniących. Schizofrenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 grudnia 2012r. o 17:58
jak bardzo jesteś ,,zacofany,, widać po tym że nie potrafisz odróżnić ludzi wierzących od antyklerykałów...
napisz mi czy pozwalasz mi wierzyć i jednocześnie być antyklerykałem? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
25 grudnia 2012r. o 20:05
falco napisał(a): dziwne że Sentinelu ,,wymazałeś gumką,,post Przemysława w którym to zostałes nazwany ,,anonimem,, np.i w jawny sposób postraszony...
dziwne to bo czyżbyś się przestraszył?...


Niestety ale to nie moje łapki tego dokonały. :)
Nie widziałem nawet tego wpisu, a szkoda bo zeskanowałbym sobie na pamiątkę i może wykorzystał przy okazji. :)
Niesamowite, ja anonimem, to okropne :(

A wracając do sedna tematu, to życzę wszystkim (którym jeszcze życzeń nie składałem) spędzenia świąt w rodzinnym gronie i pamiętania, że te święta są obchodzone na pamiątkę narodzenia Chrystusa, o czym coraz więcej osób zapomina. :)

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
25 grudnia 2012r. o 20:51
...a miało być tylko składanie życzeń :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.