Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Całuj, całuj gorąco
9176
kc
27 grudnia 2012r. o 21:09
~ napisał(a): Czyżbyś nie znał form językowych , które zaistaniały na forach dyskusyjnych , szczególnie u nas w kraju?


Ja nie znam. Proszę, napisz jakie to formy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 grudnia 2012r. o 21:10
kc napisał(a):
~ napisał(a): Czyżbyś nie znał form językowych , które zaistaniały na forach dyskusyjnych , szczególnie u nas w kraju?


Ja nie znam. Proszę, napisz jakie to formy ?


Takie, ze liczy sie przekaz, a nie forma.
Slowo "mozesz" mozesz na przykład napisac: moshesh, możesz lub mozesz
i kazda jest prawidlowa :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
27 grudnia 2012r. o 21:20
Oj żesz, Mojżesz! Co tu się porobiło ;) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
27 grudnia 2012r. o 21:29
~ napisał(a): Czyżbyś nie znał form językowych , które zaistaniały na forach dyskusyjnych , szczególnie u nas w kraju?

Tutaj nie chodzi o jakieś wyimaginowane formy, lecz o podstawowy szacunek do czytelnika. Paćkanie przecinkami gdzie popadnie to nie żadna "forma", tylko niechlujstwo.
Ktoś napisał: Poza tym , chyba jesteś zaprzyjaxniony z drugim portalem w Bolesławcu , prawda?

Nie czuję się zaprzyjaźniony z portalami. Oczywiście doceniam o niebo wyższą kulturę słowa na "drugim". Niestety nazbyt często tam także słowa służą złu, szerzą kłamliwą propagandę.
Gdyby jednak nawet tak było - to przecież nie o tym jest mowa, a o kulturze języka tutaj.
emem napisał(a):
Takie, ze liczy sie przekaz, a nie forma.

To znaczy, że gdy obrzygany pijak rzuca mi się na szyję z okrzykiem "jak ja cię kobieta lekkich obyczajow lubię" - powinienem się czuć zadowolony z powodu przekazu. A forma...
Ktoś napisał:
Slowo "mozesz" mozesz na przykład napisac: moshesh, możesz lub mozesz
i kazda jest prawidlowa :-)

Nie każda jest prawidłowa. Jakoś mogę ścierpieć, gdy tak piszą małolaty w swoich wpisach. Ja oceniałem jednak wpis DZIENNIKARSKI.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
27 grudnia 2012r. o 21:33
emem napisał(a): Takie, ze liczy sie przekaz, a nie forma.
Slowo "mozesz" mozesz na przykład napisac: moshesh, możesz lub mozesz
i kazda jest prawidlowa :-)


Dlaczego propagujecie w swoich felietonach, artykułach taki sposób pisania ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 grudnia 2012r. o 21:35
~zacofany moher napisał(a): Nie każda jest prawidłowa. Jakoś mogę ścierpieć, gdy tak piszą małolaty w swoich wpisach. Ja oceniałem jednak wpis DZIENNIKARSKI.


W takim razie masz racje.
Staramy sie, analizujac tego typu uwagi jak Twoje, podnosic jakosc tekstow. Mam nadzieje, ze w przyszlosci tego typu bledow bedzie mniej (lub moze nawet wcale?). Jezeli w przyszlosci zauwazysz jakiekolwiek bledy - bede wdzieczny za ich wskazanie - m.in. dzieki Tobie Bolec.Info bedzie moglo byc coraz lepsze.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2012r. o 21:42
Cudowne zakończenie sprawy.. To się nazywa "klasa" ..Dlatego - całujmy się ! Moherku , ja też kocham mohery, :*

http://www.dailymotion.com/video/xt1uao_wiyc-cayuj-mnie_music?search_algo=2
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
27 grudnia 2012r. o 22:49
Nie kłócić się tylko całować ;)

:*:*:*

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.