Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wypożyczalnia strojów.

~Czesiek niezalogowany
28 grudnia 2012r. o 9:52
Gdzie w Bolesławcu jest wypożyczalnia strojów Karnawałowych, Sylwestrowych


Zmoderowano 28.12.2012 godz.18:00 - powód: Pełną treść umieszczaj w poście, zamiast w tytule tematu. (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
28 grudnia 2012r. o 10:05
zgłos sie do kolta na łąkowej.
on ma tyle strojów ze na pewno sie w cos przebierzesz... :D :D


Dopisane 28.12.2012r. o godz. 10:05:

polecam marynarke ala' jajecznica plus kurtka narciarska w kolorach tęczy.. :D ;)

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 grudnia 2012r. o 12:18
na Kubika, w budynku sklepu Eko, wejście z boku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
30 października 2014r. o 10:51
Odświeżam temat: gdzie w bolcu można wypożyczyć strój dla dziecka na halloween?? Ewentualnie kupić strój czy dodatki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2500
#darencja91 nieaktywny
8 stycznia 2015r. o 19:22
ponownie odświeżam temat :) gdzie można wypożyczyć strój karnawałowy w bc lub kupić ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kama niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 20:53
Sklep amix na polnej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ula niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 23:07
ja z mężem byłam w parzycach oni mają to prywatnie w domu więc bylismy póżnym wieczorem jest tego tam naprawdę dużo no i bez problemu pan pozwolil mi przetrzymać go ponad tydzień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 19:38
a czy ja moglabym rosic o jakies namiary na ta wypozyczalnie ???Prosze o odp Pilne!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.