Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prawo jazdy - nowe przepisy !
2924
#Anonim2924 nieaktywny
28 grudnia 2012r. o 17:10
Czyli znowu bedziem platit... Dziękujemy ci po raz kolejny S.C. Tusk...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
28 grudnia 2012r. o 17:20
Będą płacić i płakać tylko ci, którzy podejmą się zdania na prawko po nowym roku.
"Starzy" kierowcy mają już nabyte prawa i nikt nam ich nie odbierze. Na szczęście udało mi się zrobić wszystko, co chciałam przed "rewolucją" :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wielki X niezalogowany
28 grudnia 2012r. o 17:40
Zapamiętaj. W Polsce nie ma nic nabytego ! Dowody też kiedyś były bezterminowe.
Wystarczy że zmienisz miejsce zamieszkania i dostaniesz nowe prawko na okres 15 lat . Co wcale nie znaczy, że musisz zdawać egzamin za każdym razem gdy ci się kończy.
Gdzieś wam dzwoni , ale nie wiecie gdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
28 grudnia 2012r. o 18:31
A nabyte prawa?? Mam prawo jazdy kat. A i nikt mnie nie zdegraduje do A1 lub AM tylko dlatego, ze zmienily sie przepisy. A wedlug nowych przepisow, gdybym nie miala 24 lat, moglabym sie starac jedynie o A1 lub AM. A wedlug starych, nie majac jeszce 24 lat, moglabym miec prawko kat. A.
O to mi chodzi, ze nikt mi juz zdobytych uprawnien nie cofnie!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hahaaa niezalogowany
28 grudnia 2012r. o 20:26
ufff, ja też zdążyłam przed zmianą przepisów :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
28 grudnia 2012r. o 20:28
... i tym należy się cieszyć :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 grudnia 2012r. o 21:36
jak nie wiele trzeba ,żeby się cieszyć.Przykre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
28 grudnia 2012r. o 21:46
Trzeba się cieszyć własnymi sukcesami. Nie mając nic, żyjąc ambicjami, nigdy nie będziemy szczęśliwi. Spełniaj swoje pasje, myśl o sobie, i nie zaniedbuj ludzi, na których Ci zależy...
A wtedy będziesz miał/a wszystko i nie będziesz wyładowywać swoich frustracji jako anonim na forum :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza