Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecSonda: wydarzenie 2012 roku - ZAGŁOSUJ

~:-) niezalogowany
10 lutego 2013r. o 23:13
Nic się nie nadaje do wyróżnienia ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
19 lutego 2013r. o 7:50
Ojcowie Pijarzy mogliby być mniej zachłanni...
Tyle na ten temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rekinka niezalogowany
19 lutego 2013r. o 16:32
HAHAHAHAHAHAHAHAHA hahahahahahahahaha powiadasz ,że jest otwarta dla "niewierzących"??? koń by sie uśmiał!!!!!!!!!!!!! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2013r. o 16:50
~Bolek G. napisał(a): KUPA CWANIAKÓW i SZPANERÓW DO WŁADZY SIĘ dorwała,
jest to młoda gENERACJA tylko trochę WYŁYSIAŁA. H E J .
Pracuję u "PRYWACIARZA " Nie mam 13 ,14 ,15,premii,podzialu z zysków na koniec roku . Nagrody Jubileuszowej 15,20,25 LECIE. A płacę podatki jak każdy obywatel ze sfery budżetowej.Ktoś powie trzeba było się uczyć ,ale ktoś musi na nich pracowac. Akurat trafiło na mnie. 5 LETNIE STUDIA MAGISTERSKIE NA U.WROCŁAWSKIM, 5 lat na bezrobotnym w bolesławcu bo nie należę do partii pANA R......./Urząd pracy podania ,pREZYDENT podania i co .? ..... Ktoś powiedział za duże masz wykształcenie do tej KLI.....I.Pomyślałem/łam smutno MI BOŻE a BÓG skazał MNIE TOŻE.

...jaka mądrość....tej głupoty,tego człeka.
a twoja mądrość nie podpowiedziała tobie że studia nie gwarantują pracy,w której nic się nie robi,a zarabia miliony...zwłaszcza w bolesławcu?...i ta głupota trafiła właśnie na ciebie?.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
20 lutego 2013r. o 0:06
a ty falco wiesz to z doświadczenia? lizałes cos ostatnio? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
20 lutego 2013r. o 7:36
skorn napisał(a): a ty falco wiesz to z doświadczenia? lizałes cos ostatnio? : )


On raczej nie.Ale ty tu na forum permanentnie.
Udajesz ,że nie widzisz co sie dzieje w spółkach samorządowych,nie widzisz serwilizmu na każdym kroku ? Pytasz o drogę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2013r. o 17:18
A co to za wydarzenie dla miasta jak ktoś wygrał w totka?Dla tego szczęśliwca to rozumiem ale dla miasta ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolek G. niezalogowany
21 lutego 2013r. o 19:36
TEN KTOŚ ma racę. Mniej pazerności .Więcej pOKORY.
Czy ludzie mają służyć Władzy w Bolcu i pijarom ?
Czy pijarzy i władza UDZIOM ?
Zapomnieli o wyborcach .Podobno władza jest jak choroba,,,,,,,,, NIEULECZALNA....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.