Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecSonda: wydarzenie 2012 roku - ZAGŁOSUJ

~Paweł niezalogowany
16 stycznia 2013r. o 13:45
~egerszege napisał(a): zrzut bomby atomowej na nasz dziadowski kraj...ale, niestety, nie doczekalem tego...



PRAWDA.
A raczej nie bo dziadowski to mało powiedziane.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2013r. o 18:21
cytat z marszałka: Naród wspaniały, tylko ludzie k**********y.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 17:07
garstka ludzi błądzi po centrum handlowym dzis w niedzielę.Aż żal,że pracownicy musieli w niedzielę do pracy przyjeżdżać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 7:59
~ napisał(a): Dla mnie najważniejszym wydażeniem było utworzenie płatnego parkingu. Ubolewam jedynie że parking na tyłach bok mcc jest bezpłatny. Wszystkie prakingi poza osiedlowymi powinny być płatne. W końcu można by znaleźć miejsce parkingowe.

A czy parkowanie pod przejściem MCC jest też płatne, często tam widzę jakąś renówkę bez wniesionej opłaty ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek G. niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 12:08
Szkoła Jeżeli ma kogoś lub coś nauczyć to nie musi być to koniecznie "pijarowska" .Uważam ,że poziom nauczania w Boleslawcu jest b. dobry.Dlatego to piszę bo ludziska nie ma kto wam otworzyć O C Z U.Przecież tu chodzi przede wszystkim T Y M pANOM z rATUSZA tylko i wyłącznie o elektorat wyborczy.
KTO pójdze głosować:::: MOCHERY, NIEPEŁNOSPRAWNI, CZŁONKOWIE DOMÓW DZIENNEGO POBYTU, RĘCIŚCI, EMERYCI, KATOLICY OD PIJARÓW. BO proszę zauważyć pANOWIE
z mAGISTRATU tylko tam się lansują.Nie mam nic przeciw tym
grupom wyżej wymienionym. NIE MA PRACY DLA MŁODYCH WYKSZTAŁCONYCH LUDZI , ALE MAMY PIJARÓW I "gALERYJĘ".
Jakby coś to Jestem ZA "URSZULANKAMI" z Wrocławia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek G. niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 15:14
Nie myl chlopie kATOLIKA z CHRZESCIJANINEM
Jest takie powiedzenie "pomiętaj wystrzegaj się katolików"
BO ON SIĘ MODLI PRZED FIGURA A MA DIABŁA ZA SKÓRĄ
CHRZEŚCIJANIN POMOŻE CI W POTRZEBIE
A KATOLIK SKÓRĘ ZEDRZE Z CIEBIE.
CHCESZ BYĆ W NIEBIE DAJ KATOLIKOWI FORSE OD SIEBIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek G. niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 15:36
Nie ma pracy .Nie ma chleba. Dac Ludziom Lodowisko, galerię.
pIJARÓW,wyzysk w strefie ekonomicznej ,pracę u prywaciarzy,w baderze , zehnderze,itp. itd.
Proponuję pANU r.Ro..... / korn... filip.../ tam pRACOWAĆ
albo posłać swoje ŻŻŻŻŻŻooooonnn.....?
Dać MCC...............?
ONI rOBIĄ wszystko za nasze pieniądze .Pieniądze Podatników.
To się ładnie nazywa Projekty Unijne.
A wiecie jaką kase oNI trzepią. Czysta DEMAGOGIA.
Dlatego głosujcie na nICH.SZARA STREFA NIE MUSI JEŚĆ.
oNI Mają STRASZNIE DÓÓÓÓŻe Żołądki i pOCHODZENIE szLACHECKIE .Reszta ma zamknąć MORD.......?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek G. niezalogowany
31 stycznia 2013r. o 16:06
KUPA CWANIAKÓW i SZPANERÓW DO WŁADZY SIĘ dorwała,
jest to młoda gENERACJA tylko trochę WYŁYSIAŁA. H E J .
Pracuję u "PRYWACIARZA " Nie mam 13 ,14 ,15,premii,podzialu z zysków na koniec roku . Nagrody Jubileuszowej 15,20,25 LECIE. A płacę podatki jak każdy obywatel ze sfery budżetowej.Ktoś powie trzeba było się uczyć ,ale ktoś musi na nich pracowac. Akurat trafiło na mnie. 5 LETNIE STUDIA MAGISTERSKIE NA U.WROCŁAWSKIM, 5 lat na bezrobotnym w bolesławcu bo nie należę do partii pANA R......./Urząd pracy podania ,pREZYDENT podania i co .? ..... Ktoś powiedział za duże masz wykształcenie do tej KLI.....I.Pomyślałem/łam smutno MI BOŻE a BÓG skazał MNIE TOŻE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza