Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecSonda: wydarzenie 2012 roku - ZAGŁOSUJ

~zacofany moher niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 12:49
WujekDobrraRada napisał(a):
Po pierwsze "pan" to nie jest wyklinaniem, chyba że widzisz gdzieś inne wyklinanie...

Mówiłem o złośliwościach w rodzaju "pan hrabia życzy sobie, by go nazywać księdzem".
Ktoś napisał:
Co do księdza, biskupa czy nawet papieża - nie są to osoby z którymi jestem w jakikolwiek sposób związany, ani z nimi ani z ich instytucją itp. (...)Mam nadzieję że wyraziłem się wystarczająco jasno.

Wystarczająco. Ja jednak pozostanę przy swoim zdaniu i do biskupa prawosławnego będę się zwracał "ekscelencjo", do Dalajlamy "Wasza Świątobliwość" a do Prezydenta USA "Panie Prezydencie" - mimo, że to zupełnie nie mój prezydent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 13:14
panda napisał(a):
~ napisał(a):

Klasyczna próba zdyskredytowania mądrzejszego rozmówcy z lepszymi argumentami poprzez zmianę tematu i postawienie absurdalnych tez. Często spotykane u ultra katolików.


Rozbawiła mnie ta wypowiedź :) kolejna wypowiedź tyldy, która zjadła wszystkie rozumy i chce wszystkim łatki przyszywać!


Stałem się ultrakatolikiem! Ja raczej szeregowy, prosty chrześcijanin-katolik :) Prostota rozumowania, inteligencja i otwarty umysł lepsze są od przerośniętego ego tyldy, która pozjadała wszystkie rozumy, co nieznając mnie przyszywa mi łaty ultrakatolika :) Naprawdę bardzo zabawna jest ta tylda
:D


Raczej nie jest ci do śmiechu jak widzę :D W twoich postach można mówić nie o prostocie a o prostactwie a umysł to masz otwarty jak twój UM w Boże Narodzenie, hehe inteligent samozwańczy... Wystarczy poczytać twoje bzdury i nie trzeba cie znać osobiście zeby widzieć jak jesteś skrzywiony!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czterech jeźdźców Apokalipsy - c.d.n. niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 13:47
Moim zdaniem największym wydarzeniem roku będzie trzydziestoletnia wolontariuszka pani j.m. i jej koleżanki i koledzy, którzy nie zrobili tego, co oficjalnie wszem i wobec ogłosili w mieście, powiecie, województwie, kraju, i za granicą bo Internet to medium światowe czyli nie zaczęli żadnej pracy przygotowawczej do XXI ( a nie jak powiedziała w Wydarzeniach wspaniała Pani redaktor Azartu 22 Finału WOŚP.
Słomiany zapał czy po prostu balon nienawiści pękł i otworzył puszkę Pandory.
Pozdro dla Hemiego - jego krytykanctwo miało wymiar kosmiczno - entuzjastyczny. Gdzie rajd po ulicy Sierpnia 80?
Nie doklejaj się waść do ciężkiej pracy organizacyjnej członków klubu bc rally team ?? ?? ?? ?? ?? , bo nie wypada

Pozdro ANONIM :D :D !! !! !! !![img=1357303670_8ki1fxa.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 14:03
~Czterech jeźdźców Apokalipsy - c.d.n. napisał(a): Moim zdaniem największym wydarzeniem roku będzie trzydziestoletnia wolontariuszka pani j.m. i jej koleżanki i koledzy, którzy nie zrobili tego, co oficjalnie wszem i wobec ogłosili w mieście, powiecie, województwie, kraju, i za granicą bo Internet to medium światowe czyli nie zaczęli żadnej pracy przygotowawczej do XXI ( a nie jak powiedziała w Wydarzeniach wspaniała Pani redaktor Azartu 22 Finału WOŚP.
Słomiany zapał czy po prostu balon nienawiści pękł i otworzył puszkę Pandory.
Pozdro dla Hemiego - jego krytykanctwo miało wymiar kosmiczno - entuzjastyczny. Gdzie rajd po ulicy Sierpnia 80?
Nie doklejaj się waść do ciężkiej pracy organizacyjnej członków klubu bc rally team ?? ?? ?? ?? ?? , bo nie wypada

Pozdro ANONIM :D :D !! !! !! !![img=1357303670_8ki1fxa.gif]
[img=1357304586_8c31f1f.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Admin 4JA niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 14:05
~Czterech jeźdźców Apokalipsy - c.d.n. napisał(a): Moim zdaniem największym wydarzeniem roku będzie trzydziestoletnia wolontariuszka pani j.m. i jej koleżanki i koledzy, którzy nie zrobili tego, co oficjalnie wszem i wobec ogłosili w mieście, powiecie, województwie, kraju, i za granicą bo Internet to medium światowe czyli nie zaczęli żadnej pracy przygotowawczej do XXI ( a nie jak powiedziała w Wydarzeniach wspaniała Pani redaktor Azartu 22 Finału WOŚP.
Słomiany zapał czy po prostu balon nienawiści pękł i otworzył puszkę Pandory.
Pozdro dla Hemiego - jego krytykanctwo miało wymiar kosmiczno - entuzjastyczny. Gdzie rajd po ulicy Sierpnia 80?
Nie doklejaj się waść do ciężkiej pracy organizacyjnej członków klubu bc rally team ?? ?? ?? ?? ?? , bo nie wypada

Pozdro ANONIM :D :D !! !! !! !!
[img=1357303670_8ki1fxa.gif]


OBRAZEK NIE WCHODZI WHY? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 14:07
Szlachetni, mili i dobrze wychowani antyklerykalowie (falco, ramaj, Wujekdobrrada, Pannazdzieckiem, emem)poznalismy juz Wasz sposob zwracania sie do osob duchownych. Nastal czas wizyt duszpasterskich. Wasze oswiecone, antyklerykalne opinie o tzw. "kopertach" wreczanych ksiezom wczasie takich wizyt, pomoga nam w ujawnianiu, wykryciu, i potepieniu drapieznosci i chciwosci ksiezy. Wasze opinie beda cenna wskazowka i rada, ktore wydobywaja sie Waszych serc, ktore sa tak bardzo szlachetne i uczciwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
4 stycznia 2013r. o 16:10
~ napisał(a):

Raczej nie jest ci do śmiechu jak widzę :D W twoich postach można mówić nie o prostocie a o prostactwie a umysł to masz otwarty jak twój UM w Boże Narodzenie, hehe inteligent samozwańczy... Wystarczy poczytać twoje bzdury i nie trzeba cie znać osobiście zeby widzieć jak jesteś skrzywiony!


Powyższej śmiesznej tyldzie brakuje kultury.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
4 stycznia 2013r. o 16:14
~ napisał(a): Szlachetni, mili i dobrze wychowani antyklerykalowie (falco, ramaj, Wujekdobrrada, Pannazdzieckiem, emem)poznalismy juz Wasz sposob zwracania sie do osob duchownych. Nastal czas wizyt duszpasterskich. Wasze oswiecone, antyklerykalne opinie o tzw. "kopertach" wreczanych ksiezom wczasie takich wizyt, pomoga nam w ujawnianiu, wykryciu, i potepieniu drapieznosci i chciwosci ksiezy. Wasze opinie beda cenna wskazowka i rada, ktore wydobywaja sie Waszych serc, ktore sa tak bardzo szlachetne i uczciwe.


Twoj czas, Twoja kasa, Twoja koperta. Chcesz to przyjmujesz, chcesz to dajesz koperte. Nie chcesz - nie musisz. Nikt Ciebie, ani mnie do tego nie zmusza. Ani nie zacheca.
Co w tym dziwnego?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.