Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ruszyła kolęda
3145
#hemi nieaktywny
19 stycznia 2013r. o 17:03
nie ja jestem autorem tego pisma;)
To raz.
A dwa,że załózmy sobie,ze ktosma jaja i idzie otwarcie mówi ,że ksiądz zwyczajnie wykorzystuje i okrada dzieciaki to jak myslisz ,jak byłby odbierany przez parafian ,dla których ksiądz to ideał i bron boże sie na niego krzywo spojrzeć a juz powiuedzieć źle to już w ogóle.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
19 stycznia 2013r. o 20:00
~noooo? napisał(a): Czy ma to wam powiedzieć podczas mszy.?

Msza ma ustalony porządek. Po mszy, kolego, po mszy. Albo w czasie kolędy.
hemi napisał(a): nie ja jestem autorem tego pisma;)

Ale je rozprzestrzeniasz, nie wiedząc najpewniej, jaka jest prawda.
hemi napisał(a):
A dwa,że załózmy sobie,ze ktosma jaja i idzie otwarcie mówi ,że ksiądz zwyczajnie wykorzystuje i okrada dzieciaki to jak myslisz ,jak byłby odbierany przez parafian ,dla których ksiądz to ideał i bron boże sie na niego krzywo spojrzeć a juz powiuedzieć źle to już w ogóle.

Ten, którego radę Ci powtórzyłem - zapewniam Cię - miał. (Choć samego sformułowania nie lubię - dość obleśne).
Życie w bojaźni Bożej nie jest łatwe. Zwracanie uwagi bliźniemu nie jest proste. Ja tylko mówię, jak należy postąpić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2013r. o 20:05
~zacofany moher napisał(a): Idź i powiedz jemu. Takie proste.


O czym?? O Tym , że zabiera należne im pieniądze??!! :)
Nie wydaje mi się , że dowiedziałby się czegoś , czego nie wie!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2013r. o 20:36
Ja jak co roku przyjelam ksiedza i owszem to tradycja ,i tak mnie wychowali moi rodzice .Nigdy niedaje koperty tylko pieniaszki do reki ,jak zawsze 50 zl czy to duzo dla mnie tak. Nigdy ksiadz mnie nie zapytal czy my jako rodzina jakoś dajemy sobie rade A wtym roku jako ze mieszkam na wsi mamy tez nowego ksiedza bylam w szoku doslownie ksiadz przyszedl tylko po pieniaszki. NIGDY WIECEJ postanowilam choc nie jestem majetna to chociasz raz w roku pomoge jakiemuś biednemu dziecku co juz uczynilam aby zatrzec ten obraz co sie wydarzylo podczas koledy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2013r. o 20:53
~ napisał(a): Ja jak co roku przyjelam ksiedza i owszem to tradycja ,i tak mnie wychowali moi rodzice .Nigdy niedaje koperty tylko pieniaszki do reki ,jak zawsze 50 zl czy to duzo dla mnie tak. Nigdy ksiadz mnie nie zapytal czy my jako rodzina jakoś dajemy sobie rade A wtym roku jako ze mieszkam na wsi mamy tez nowego ksiedza bylam w szoku doslownie ksiadz przyszedl tylko po pieniaszki. NIGDY WIECEJ postanowilam choc nie jestem majetna to chociasz raz w roku pomoge jakiemuś biednemu dziecku co juz uczynilam aby zatrzec ten obraz co sie wydarzylo podczas koledy
To dotyczy ksiedza z Brzeznika jedna wielka pomylka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 stycznia 2013r. o 23:26
A ja mam nowego księdza jest super i naprawdę po kolędzie dałam mu kopertę szczerze a on nie chciał końcu chodzę do kościoła z wielką przyjemnością. Pozdrowienia dla ks. Jerzego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tereska niebieska niezalogowany
2 stycznia 2017r. o 18:36
co łaska 5dych się należy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tereska niebieska niezalogowany
2 stycznia 2017r. o 18:37
co łaska 5dych się należy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.