Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Iphone 4s

613
Drill
2 lutego 2013r. o 22:01
do 4s mamy czarny dotyk ori na miejscu. Przyjdź w poniedziałek a na popołudnie będzie zrobiony. z gwarancją

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2013r. o 9:49
Tak. Zanieś do Markotel a bedziesz czekać tygodniami jak wielu z tego forum z polecenia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3916
#Madmar nieaktywny
3 lutego 2013r. o 11:47
nigdy nie czekałem tam na nic tygodnia ;)

http://badania-reklamy.com/?ref=118669
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kiki niezalogowany
3 lutego 2013r. o 17:56
Na ul, Zgorzeleckiej wymieniaja bez zarzutowi odrazu jest na drugi dzień i cena tez jest przestępna, wiec polecam sam wymieniałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kiki niezalogowany
3 lutego 2013r. o 17:59
drugi punkt na zgorzeleckiej nie ten markopol tylko niżej tam odrazu wymienią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3227
#Wojtexx nieaktywny
3 lutego 2013r. o 20:16
obydwie firmy sa godne polecenia i markotel i ten po srodku zdaje się że nazywa się obelix, a czas oczekiwania to najczęściej kwestia części lub innych losowych sytuacji jak mniemam ale ci na samym dole kolo skrzyżowania to mają ceny z kosmosu tam ci nie radze :) Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
3 lutego 2013r. o 20:22
dzieki, wlasnie naapisalam do Drilla a jutro zadzwonie pod nr podany wczesniej, do kgos kto sie podobno tylko iphonem zajmuje....dzis juz nie bede nikmu tylka zawracac...dzieki
aha jeszcze pytanie w kwesti simlocka, telefon kupilam w UK w sieci Three...wujek google podaje ze owa usluga kosztowac moze pincet zlociszy jedyne....lomatko, da rade jakos to..taniej obejsc?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9949
#groszem nieaktywny
4 lutego 2013r. o 0:28
o sim-lock to zapomnij ze ci w bolesławcu zrobią ja bylem we wszystkich salonach wszędzie wołali 500zl później gadali ze nie dadzą rady zrobić tego w jednym to czekałem 2 tyg i nie zdjęli mi sim-lock
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza