Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Audiobook - skąd pobrać za darmo?

6637
#ostry2011 nieaktywny
3 lutego 2013r. o 7:45
moze ktos orientuje sie, gdzie mozna pobrac jakies audiobook-i do słuchania na mp3 ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1076
#roberttre nieaktywny
3 lutego 2013r. o 9:11
http://lmgtfy.com/?q=darmoweaudiobuki
to naprawde nie jest trudne.

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2013r. o 10:26
ostry2011 napisał(a): moze ktos orientuje sie, gdzie mozna pobrac jakies audiobook-i do słuchania na mp3 ?


Kraść chcesz?! Tak podejrzewałam od dawna że masz Tępy 2013 problemy z czytaniem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
3 lutego 2013r. o 10:43
torrenty.org wszystko co dusza zapragnie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6637
#ostry2011 nieaktywny
3 lutego 2013r. o 14:01
~ napisał(a):
ostry2011 napisał(a): moze ktos orientuje sie, gdzie mozna pobrac jakies audiobook-i do słuchania na mp3 ?


Kraść chcesz?! Tak podejrzewałam od dawna że masz Tępy 2013 problemy z czytaniem...


ale z ciebie prostaczka ......brak słów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6951
LadyAlice
3 lutego 2013r. o 14:51
w bibliotece miejskiej jest ich całkiem sporo w formacie mp3 wypożyczyć można na 1 miesiąc ale ja osobiście wypożyczam i wgrywam sobie do mojej mp4, aha płytki na cd

LadyAlicja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6637
#ostry2011 nieaktywny
3 lutego 2013r. o 16:39
roberttre napisał(a): http://lmgtfy.com/?q=darmoweaudiobuki
to naprawde nie jest trudne.


tylko ci sie tak wydaje ze nie jest to trudne.
przeciez ja wiem ,ze w google wpisac...ble ble ble i wogóle.
Chodzi o to ze to wcale nie sa za darmo -mimo ze tak na poczatku wyglada.dochodzac do pewnego momentu wyszukiwan natrafiasz na ....sms plus opłaty..itp.
sprawa pobieraczka przeciez wszystkim znana.Dlatego zapytałem czy ma ktos moze SPRAWDZONE zródła...
ale jak widac chetnych do pomocy niewielu...za to dużo niedo krec ów typu IP: 83.27.192.**.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2013r. o 17:35
Chomikuj.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza