Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Terapeuta, psycholog dla dziecka z autyzmem

~vivvian niezalogowany
6 lutego 2013r. o 16:54
Witam.

Mam autystycznego syna, dokładnie Zespół Aspergera. Z terapii ma SI i neurologopedę w Zgorzelcu. Co jakis czas z nadzieją szukam w google czy może ktoś pojawił się w B-c. Chodzi mi o terapeutę albo psychologa. Nie znajduję nic.
Czy może znacie kogoś takiego ? Gdzie jeżdzicie ze swoimi dziećmi ? Może ktoś jest, ale się nie ogłasza ? będę wdzięczna za każde info.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Vivvian niezalogowany
6 lutego 2013r. o 22:39
Bardzo proszę o wymianę doświadczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
6 lutego 2013r. o 23:30
Witam. Myślę że jeśli założysz sobie tutaj konto, zalogujesz się, to będzie lepiej, bo zawsze możesz dostać wiadomość na priv. Nie zawsze ludzie chcą uwidaczniać swoje życie na forum całego Bolesławca. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10358
#vivvian nieaktywny
7 lutego 2013r. o 0:03
No to założyłam konto. I mam nadzieje, ze ktoś sie odezwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hmmm... niezalogowany
4 września 2013r. o 11:32
Ja mam syna (7 lat), u którego dopiero diagnozuję takie zaburzenia. Niestety, wysłali mnie do ośrodka ds. Autyzmu we Wrocławiu :-(. Tam jakaś ... psychiatra stwierdziła, że "nie ma czegoś takiego jak Zespół Aspergera, bo albo jest autyzm, albo nie ma"... Ręce opadają. Też chętnie wymienię się doświadczeniami. na razie jednak znów pojadę z nim do Wrocławia... Więc rozumiem - założyć konto na bolec? ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Irek niezalogowany
10 września 2013r. o 14:24
Podstawa w tego typu zaburzeniach to książka Dr Natashy Campbell-McBride "Zespół psychologiczno-jelitowy GAPS[img=1378815798_67p2ddn.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vivvian niezalogowany
10 września 2013r. o 14:40
hmmmm, macie złego psychiatrę. Jest coś takiego jak Zespół Aspergera. My też jeżdzimy do Wrocławia, do M. Pyki, która współpracuje ze świetną psycholog S.Wrona . Polecam. A w ogóle do jakiego ośrodka was wysłano ?

Mój mail [email protected]

Irek mój syn ma zdrowe jelito i nie widzę związku z autyzmem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaaa niezalogowany
10 września 2013r. o 20:41
spróbuj tu
http://logus.boleslawiec.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.