Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
Wróć do komentowanego artykułu:
Homoseksualiści i księża ostoją małżeństwa?
~zacofany moher niezalogowany
9 lutego 2013r. o 20:26
Poddaję się.

Ale o co wam chodzi z tym wyklinaniem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
9 lutego 2013r. o 20:28
~zacofany moher napisał(a):
A w ogóle cokolwiek słyszałeś o poczynaniach Pani Poseł w Parlamencie Europejskim?


Wiesz ... ja nie analizuje karier poszczególnych posłów :) Jest ich za wielu ;p Jeśli usłyszę coś dobrego ,to się cieszę ,cieszę się niezależnie od tego z jakiej frakcji politycznej pochodzi poseł.Ważne ,że coś mu się udało . Niestety takich dobrych informacji jest jak na lekarstwo ,więc ciesze się jeśli nie słyszę nic złego ;p
Oczywiście nie musisz się wysilać ,żeby przytoczyć mi jakieś przykłady złej pracy pani poseł .Jest weekend więc dobry humor mi dopisuje ,po co go psuć ;p Ja na nią głosowałem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
9 lutego 2013r. o 20:53
Patrzalski napisał(a):
Oczywiście nie musisz się wysilać ,żeby przytoczyć mi jakieś przykłady złej pracy pani poseł

Ale skąd przypuszczenie, że ja bym szukał złych przykładów, a nie dobrych?
Niestety szukać wiele nie trzeba: zły przykład jest powyżej.

Natomiast charakterystyczne jest, że np. w Wielkiej Brytanii każdy zna swojego posła po nazwisku. Przy odrobinie wysiłku może nawet z nim się spotkać, porozmawiać. Bo tam są okręgi jednomandatowe i posłowi zależy, by być znanym na swoim terenie.
Dlaczego nie mam pojęcia, jak nazywa się poseł wybrany w moim okręgu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
9 lutego 2013r. o 20:56
Patrzalski napisał(a):
[...]
Pani Lidia jest z SLD i chyba stąd Twoja niechęć do niej ,czy może potrafisz wytknąć jej błędy popełnione w pracy europarlamentarzystki ? Oprócz wirtualnej egzystencji z dala od naszych problemów, oczywiście :)
Ja, jak nadmieniłem,nie znam się na polityce ale nigdy nie słyszałem żadnej krytyki na temat jej poczynań w europarlamencie. Ona nawet żadnego wózka golfowego po pijaku nie rozwaliła :) Co za wstyd :P


To "że po pijaku nie rozbiła żadnego wóżka golfowego" to ma być dowód na to, że jest dobrym eusroposłem i dobrze reprezentuje nasze społeczeństwo?! No wybacz, to ma świadczyć o jej kompetencjach? :)

W taki czas populizmu i demagogii, a także modnych tematów, i ona sięga po temat związków partnerskich?! to ją w moich oczach dyskwalifikuje! Prawa gejów i lesbijek, małżeństwa par homoseksualnych, zajmowanie się teraz nimi to temat zastępczy, którym próbuje zbijać kapitał polityczny, a to jasno świadczy o słabości polityka, o oderwaniu od dylematów przed jakimi stoi nasza władza, rząd, sejm i wszyscy posłowie... Pani Europoseł nie dostrzega ważniejszych problemów spolecznych?! W takim momencie jest dla mnie skreślonym europosłem, to samo dotyczy całego Ruchu Palikota! Nie warto na nich głosować! a to, że jest z SLD jest drugorzędne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
9 lutego 2013r. o 20:59
zafany moherze, a znasz swoich radnych? :) spotykasz sie z nimi? wiesz czym sie zajmuja? :)


Dopisane 09.02.2013r. o godz. 20:59:

panda, a jakie to sa te tematy, ktorymi europosel powinien sie dzisiaj zajmowac? i ktore partie sie tym zajmuja (pania Lidie i RP juz skresliles)?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2013r. o 21:49
emem napisał(a): zafany moherze, a znasz swoich radnych? :) spotykasz sie z nimi? wiesz czym sie zajmuja? :)Dopisane 09.02.2013r. o godz. 20:59:panda, a jakie to sa te tematy, ktorymi europosel powinien sie dzisiaj zajmowac? i ktore partie sie tym zajmuja (pania Lidie i RP juz skresliles)?

Ja znam swojego sołtysa na którego głosowałem.Właśnie flachę razem obalamy.Tak więc pisz za siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2013r. o 22:00
~ napisał(a):
emem napisał(a): zafany moherze, a znasz swoich radnych? :) spotykasz sie z nimi? wiesz czym sie zajmuja? :)Dopisane 09.02.2013r. o godz. 20:59:panda, a jakie to sa te tematy, ktorymi europosel powinien sie dzisiaj zajmowac? i ktore partie sie tym zajmuja (pania Lidie i RP juz skresliles)?

Ja znam swojego sołtysa na którego głosowałem.Właśnie flachę razem obalamy.Tak więc pisz za siebie[/c


To Ty chyba z Brzeźnika?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
9 lutego 2013r. o 22:33
emem napisał(a): zafany moherze, a znasz swoich radnych? :) spotykasz sie z nimi? wiesz czym sie zajmuja? :)

Ba, znam nawet radnych powiatowych (i wiem, że ci akurat nie zajmują się niczym). Ale do województwa już nie sięgam.
Gminni radni by utrzymać kontakt robią właśnie to, co powinni: co jakiś czas zebrania, co jakiś czas imprezy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.