Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Homoseksualiści i księża ostoją małżeństwa?
211
skorn
9 lutego 2013r. o 17:05
emem napisał(a): Poslowie powinni byc w stanie realizowac swoje zadania uwzgledniajac potrzeby wszystkich, a nie tylko tych od tupolewa.


Nie o wrak tupolewa chodzi tylko o kondycje państwa polskiego, które prowadzi nieudolną polityke zagraniczną, zwłaszcza wobec Rosji

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
9 lutego 2013r. o 17:29
~ napisał(a):
~zacofany moher napisał(a): Co wy macie z tym wyklinaniem?

Przecież sam użyłeś tego słowa, zacofany sklerotyku.

Wątpię. Sprawdź i przeproś.
~ napisał(a):
Wracając do głównego wątku,daleki jestem od popierania dążeń do nazwania ślubem innego związku niż związek kobiety i mężczyzny, aczkolwiek nie mam nic przeciwko temu , żeby mieli możliwość usankcjonować swój związek podpisaniem umowy podobnej do ślubu czyli związku kobiety z mężczyzną.

Umowę cywilną mogą sobie podpisać jaką chcą już teraz. Nie o to chodzi. Chodzi o władzę, wpływy, pieniądze.
Komuniści w 1945-1946 roku uczestniczyli w mszach, uroczystościach 3-majowych itd. Jednocześnie urabiali opinię publiczną, tak, jak teraz robi to Bolec.info. Kilka lat później ci księża, na których mszach bywali, siedzieli w więzieniach. Komuniści aresztowali swoich przeciwników. Najpierw tych z bronią. Później wsadzali do więzień za słowa, dowcipy, opinie. Tak, jak teraz dzieje się w Anglii, tak jak zapowiada to pan Tusk (mowa nienawiści).
Nawet nie wchodźcie w te dyskusje (a może mają trochę racji?), bo was zniszczą.
Non possumus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2013r. o 17:35
~zacofany moher napisał(a):
~ napisał(a):
~zacofany moher napisał(a): Co wy macie z tym wyklinaniem?

Przecież sam użyłeś tego słowa, zacofany sklerotyku.

Wątpię. Sprawdź i przeproś.


Sprawdziłem, sklerotyku:)

~zacofany moher napisał(a): Gdy dziecko zachoruje na gruźlicę, to staram się je leczyć, a nie wyklinać. Dlaczego tu miałoby być inaczej?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
983
#Calahan nieaktywny
9 lutego 2013r. o 17:48
emem napisał(a):
panda napisał(a): Na taką europoseł nie warto głosować! Nie ma ważniejszych spraw dla Polski?!


Kazda sprawa jest wazna - zalezy od konkretnej osoby. Dla Ciebie wazniejszy jest wrak tupolowa, dla kogos innego wazniejsza moze byc kwestia zwiazkow partnerskich, a dla kogos innego loty w kosmos. Poslowie powinni byc w stanie realizowac swoje zadania uwzgledniajac potrzeby wszystkich, a nie tylko tych od tupolewa.
Prawda jest, ze Polska nie jest krajem chrzescijanskim, a chrzescijanie nie narzuacaja tego co dobre i naturalne - bo do tego czlowieka nie mozna zmusic. Jesli czlowiek chce zyc w odzieleniu od Boga i upodobalu mu sie czynic zle to po prostu odpowiada on sam za siebie.

Jeśli chcemy żyć jak w bajce, najpierw sami musimy zostać bohaterami nie z tej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
9 lutego 2013r. o 19:44
emem napisał(a):
panda napisał(a): Na taką europoseł nie warto głosować! Nie ma ważniejszych spraw dla Polski?!


Kazda sprawa jest wazna - zalezy od konkretnej osoby. Dla Ciebie wazniejszy jest wrak tupolowa, dla kogos innego wazniejsza moze byc kwestia zwiazkow partnerskich, a dla kogos innego loty w kosmos. Poslowie powinni byc w stanie realizowac swoje zadania uwzgledniajac potrzeby wszystkich, a nie tylko tych od tupolewa.


W którym momencie napisałem, że "Wrak Tupolewa" jest dla mnie najważniejszy? nie życzę sobie, abyś isnynuoawał coś czego nie napisałem! Brakuje Ci już argumentów, więc wkładasz swoim adwersarzom siłą wygodne sobie opinie, wszystko po to, aby poprzeć swoje tezy. Konfabulujesz Koleś!


Dopisane 09.02.2013r. o godz. 19:44:

powtórzę: na panią Europoseł nie warto głosować! Żyje sobie w jakimś wirtualnym świecie. daleko od najważniejszych problemów spolecznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
9 lutego 2013r. o 20:07
~ napisał(a):
Sprawdziłem, sklerotyku:)
~zacofany moher napisał(a): Gdy dziecko zachoruje na gruźlicę, to staram się je leczyć, a nie wyklinać. Dlaczego tu miałoby być inaczej?.

Słabo sprawdziłeś. Słowo użyte tutaj przeze mnie było dosłownym cytatem - odpowiedzią na wpis:
~ napisał(a): Jak zareagowałbyś gdyby twoje dziecko okazało się "inne" za pare lat? Wyklniesz je?

Ponieważ w Twojej wypowiedzi pojawiło się ponownie, stąd moje zdumienie, że jest tak popularne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
9 lutego 2013r. o 20:10
Nie bardzo orientuje się w polityce ,ale z tego co widzę to brakuje nam kompetentnych ludzi na krajowej scenie politycznej. Kogo mamy wysłać do pracy w parlamencie europejskim? Głównie tych na których nikt nie chciał już glosować w kraju :)
Pani Lidia jest z SLD i chyba stąd Twoja niechęć do niej ,czy może potrafisz wytknąć jej błędy popełnione w pracy europarlamentarzystki ? Oprócz wirtualnej egzystencji z dala od naszych problemów, oczywiście :)
Ja, jak nadmieniłem,nie znam się na polityce ale nigdy nie słyszałem żadnej krytyki na temat jej poczynań w europarlamencie. Ona nawet żadnego wózka golfowego po pijaku nie rozwaliła :) Co za wstyd :P

Miłego weekendu :*


Dopisane 09.02.2013r. o godz. 20:10:

To była odpowiedź na post Pandy , Moher troszkę mnie wyprzedził a mi nie wyszło cytowanie ,więc prostuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
9 lutego 2013r. o 20:16
Patrzalski napisał(a): nigdy nie słyszałem żadnej krytyki na temat jej poczynań w europarlamencie.

A w ogóle cokolwiek słyszałeś o poczynaniach Pani Poseł w Parlamencie Europejskim?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza