Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
10 osób rannych
3145
#hemi nieaktywny
7 lutego 2013r. o 17:53
~ja napisał(a): droga oblodzona-zero piasku-za szybka jazda dziewczyny z osobówki i wyniosło ją na busa!czy buz by w tym momencie jechał 60 czy 30km/h bez znaczenia...kierowca uciekał lecz nie udało mu sie uniknąc zderzenia ;(


bez znaczenia? czyli dla ciebie nie ma znaczenia czy uderzy się w pojazd jadący np.30km/h lub 60km/h ? ;) Ciekawe :)
ja jesli miałbym sie zderzyć z pojazdem to wolałbym ,aby jechał wolniej niz szybciej :]

do grzegorz: jak będa chcieli dowalic za niedostosowanie pręd do warunków jazdy to dowalą,nawet jesli była by to pręd 30km/h.

Po opadach sniegu i paralizu na naszych drogach była gadka,że tak musiało byc bo opady były za silne i nie dało sie tego opanować-dobra ok,niech będzie.

Ale opadów nie ma,a na drogach dalej szklanka-co robili drogowcy (tzn.szefowei decydujący o wysłaniu piaskarek?
Ani nie dosypało,a o zaskoczeniu tez nie może byc mowy więc dlaczego mamy takie drogi? :| :|

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 17:54
no,dzis to bylo w wielu miejscach niebezpiecznie.tez mialam dzis dlugie hamowanie,wystraszylam sie jak nie wiem,a na tylnym siedzeniu 2je malych dzieci.zalowalam,ze sie z domu ruszylam.oczywiscie nic nie posypane!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
7 lutego 2013r. o 19:06
~rrr napisał(a): władze miejskie ostro oszczędzają na drogach, wku... mnie już to zero piaskarek.

/ A To czasem nie droga powiatowa ? :) co ma do tego miasto

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 20:55
No Rafi wyrabiasz się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ofiara. niezalogowany
7 lutego 2013r. o 21:33
brałam udział w tym wypadku. kierowca busa zachował się jak najbardziej odpowiednio. jechał z dobrą prędkości, wiedział że należy uważać i że droga jest oblodzona. to ta dziewczyna, która prowadziła autobus, nie potrafił zapanować nad autem i to ona spowodowała wypadek. wylciała z zakrętu i prosto leciała na busa. leży w szpitalu, niedawno przeszła operacjie miednicy, jest w miare dobrym stanie. ludzie z busa poobijani, niektórzy w kołnierzach ortopedycznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
7 lutego 2013r. o 22:16
Wracałem teraz i droga Bolesławiec -Osiecznica -Parowa,masakra,samochód jechał po całej drodze.Nic nie sypią :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sarcasssm niezalogowany
7 lutego 2013r. o 22:28
~helena napisał(a): Dlaczego odwoza rannych do Legnicy, Boleslawiec nie jest blizej



jeżeli miała operacje miednicy to zapewne na neurochirurgie ja zabrali. Bo z tego co sie orientuje to w Bc nie ma takiego oddziału. A kto jest za to odpowiedzialny , zapewne warunki atmosferyczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirosław niezalogowany
7 lutego 2013r. o 23:13
Powiat oszczędza na drogach w zimie a zwłaszcza na odcinku Krzyżowa - Bolesławiec gdzie w zimie od pechowego zakrętu do Kraśnika Dln. jest sama szklanka
Ludzie weźcie pomyślcie co wy robicie a kierowcy .... kierowcy niech zwalniają , na tym zakręcie na szklance nie pociśniesz to nie lato że przejeżdża się tym zakrętem ponad stówke . Jaka Polska takie drogi ...... a posłowie i posłanki dalej niech se dają nagrody po 40 tysięcy ....... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza