Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
10 osób rannych
4783
#Quuczy nieaktywny
7 lutego 2013r. o 23:20
Dosyć często jeżdżę tam busem, bez ABS itp bajerów i mimo, że mam prawko zaledwie 2 lata to wiem, że jak jest śnieg, lód to się nie leci ile fabryka dała. Z resztą, ten zakręt od zawsze był problemowy. Pamiętam jak kilka lat temu brat mi mówił, że nawet w ładną pogodę trzeba tam uważać.

Wg. mnie to ewidentna wina kierowcy Twingo.



//Quczy




Once a White Eagle, always a White Eagle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos niezalogowany
7 lutego 2013r. o 23:20
dziewczyna leży na chirurgii w bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
7 lutego 2013r. o 23:22
pułapka w tym miejscu co rok jest ta sama : jedziesz od krzyżowej w strone bc 90km/h, przelatujesz nad austostradą i zaraz wjeżdżasz w łuk i długa prostą pokryte obie lodem, trwa to klika set m i do kraśnika znów czysta droga i spokojnie 90km/h aż do bc. dziś było dokłądnie to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poszkodowana niezalogowany
7 lutego 2013r. o 23:27
Żyje ale jest w ciężkim stanie tak się składa,że jechałam w busie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4783
#Quuczy nieaktywny
7 lutego 2013r. o 23:30
~Poszkodowana napisał(a): Żyje ale jest w ciężkim stanie tak się składa,że jechałam w busie.



Powrotu do zdrowia zatem :) I możesz od razu potwierdzić, że wina Twingo.


//Quczy

Once a White Eagle, always a White Eagle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 0:19
już nie ważne co działo się 6.02-?0 ważne ,że 7.02 na drogi czarne i mokre wyjechały piaskarki i pługi ...?Jeszcze raz pytam kto koordynuje teraz ZIMOWE UTZYMANIE DRÓG ?-Wiem ,że są różni administratorzy - do kogo zgłaszać o nieprawidłowościach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PESYMISTA niezalogowany
8 lutego 2013r. o 5:26
I CO Z TEGO MOI DRODZY, ŻE JEŹDZI WIDOK Z PŁUGIEM ALE TO SĄ PUSTE PRZEJAZDY . OSZCZĘDNOŚĆ NA PIASKU I SOLI . PEWNIE ZNOWU ZIMA ICH ZASKOCZYŁA. SAM TAM OSTATNIO DACHOWAŁEM PRZY 40 NA GODZINĘ NA DRODZE NIE BYŁO MOŻLIWOŚCI USTANIA TAKA SZKLANKA.OSZCZĘDZAJĄ WSZĘDZIE O GMINIE GROMADKA NIEWSPOMNĘ.
POZDRAWIAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxxxx niezalogowany
8 lutego 2013r. o 9:29
W tej chwili nie ważne kto winny ale dlaczego. co do dróg jakiś czas temu dzwoniłam do zarządu dróg (przed feriami) pytałam kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie gdyż dowoże dzieci do szkoły w Gromadce i droga zasypana aż strach z podwórka wyjechałam bo miałam odśnieżone a na drodze zakopałam sie w śniegu Pan odpowiedzialny za drogi powiedział że go nie stać by drogi były czarne ja chciałam tylko by zgarneli śnieg miał przyjechać i sprawdzić czy śnieg jest ale chyba nie znalazł czasu bo śnieg nie został usunięty. Na drugi dzień sie dowiedziałam ze piaskarka stala na zakrecie ale zrobiła km i wróciła na baze . Dzwoniłam o 9 Pan powiedział ze piaskarka wyjechala o4 i dziwił sie ze jeszcze nie wróciła a miała ponoć całą gmine odśnieżyć: Nowa Kuźnia, Osła, Modła, Gromadka, wierzbowa itd. 5godz na dojazd, powrót i odśnieżanie całej gminy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.