Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kablówka tworzy własną cyfrę

8402
#minciu nieaktywny
5 kwietnia 2013r. o 19:18
Cyfryzacja całkowita AzartSatu to jedyne rozsądne i przyszłościowe posunięcie. Jesli ktoś nie ma dekodera cyfrowego, to może sobie kupić nawet w biedronce za 100zl i podłączyć nawet do starego kineskopa. Cały kraj idzie w cyfre i analogi wyłącza...

Teraz Azart sat, prawdopodobnie zbierają sygnał cyfrowy, następnie przerabiają go na analogowy i wysylają w beznadziejnej postaci do ludzi, po co to komu?

O wysokiej rozdzielczosci nawet nie wspomnę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roma niezalogowany
5 kwietnia 2013r. o 19:25
azart-sat to porazka.juz mysle o rezygnacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~git niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 14:45
Z tego co słyszałem to kablówka ma teraz w ofercie TV Cyfrowa z kanałami HD za 64 zł..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 18:50
minciu napisał(a): Cyfryzacja całkowita AzartSatu to jedyne rozsądne i przyszłościowe posunięcie. Jesli ktoś nie ma dekodera cyfrowego, to może sobie kupić nawet w biedronce za 100zl i podłączyć nawet do starego kineskopa. Cały kraj idzie w cyfre i analogi wyłącza...

Teraz Azart sat, prawdopodobnie zbierają sygnał cyfrowy, następnie przerabiają go na analogowy i wysylają w beznadziejnej postaci do ludzi, po co to komu?

O wysokiej rozdzielczosci nawet nie wspomnę!


Nie rozumiem jaki masz problem z tym, że w kablówce obok cyfrowego sygnału jest też analogowy. Nie wiem dlaczego chcesz ją całkowicie cyfryzować, skoro już teraz w jednym kablu lata 120 programów cyfrowych. Są po prostu zakodowane i standardzie DVB-C, dlatego dekoder z biedronki za stówę ich nie zobaczy.
Analogowy obraz jest wystarczający dla większości ludzi z pakietem za 5zł i nie wiem dlaczego mieliby cokolwiek zmieniać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 kwietnia 2013r. o 8:23
Byłem w piątek dobrać telewizje cyfrową i dostałem przez 6 miesięcy 50 % znizki na abonament całościowy :D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zaklucenia... niezalogowany
28 maja 2013r. o 15:48
Witam,zakupilem tydzien temu dekoder toya HD z kablowki i kilka programow np tvn hd,tvn24 i kilka innych w hd zacinaja sie albo jest czarny obraz czy ktos tez tak ma?? czy to jest wina od azart sat bo wszystko jest podlaczone tak jak ma byc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
28 maja 2013r. o 16:04
tez tak mialem czesto. np. tvn24, tvpHD prawdopodobnie wina oslabionego sygnalu. warto zglosic i przyjada na pomiar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 16:11
I jak zrobili pomiar to juz niemiales zadnych zaklocen??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.