Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patriotyczne spotkanie?
~Agnieszka Blecić niezalogowany
20 lutego 2013r. o 17:10
~virgo napisał(a): Trudno odmówić racji tej interpretacji, którą tu przedstawiłaś.Cóż to za wolność , gdy miliony uciekają z kraju? Cóż to za wolność , gdy nie ma miejsc pracy? Cóż to za wolność gdy miliony by żyć zadłużają się bez mozliwości spłaty zadłużenia...Cóż to za wolność , gdy rząd nie może niczego samodzielnie zrobic bez decyzji unijnych speców...Cóż to za wolność gdy nie możemy sami stanowić o swojej gospodarce...


Nie możemy sami o sobie decydować, bo nas już właściwie nie ma. Polacy oddali się pod zabór UE, ale jest pytanie zasadnicze - dlaczego nasz rząd kłamał ? Obiecując zupełnie inne zasady gospodarczo-ekonomiczne, utajniono wszystko co istotne ! A teraz ludziom mydli się oczy pokazując jakąś dziewczynę, która zabiła/lub nie córkę. Czyny tej kobiety nie powinny byc publikowane na łamach, na których powinni ukazywać aktualne ustawy itp.

Zmoderowano 20.02.2013 godz.17:51 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 17:15
możecie sobie słodzić i słodko pierdzieć komuszki ale Wielka Polska Narodowa budzi się z letargu,młodzi otwierają oczy i zaczynają działać.Już niedługo biało-czerwony orzeł powstanie z kolan i wypędzi resztę czerwonej zarazy
Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 lutego 2013r. o 17:19
~Agnieszka Blecić napisał(a): Nie możemy sami o sobie decydować, bo nas już właściwie nie ma. Polacy oddali się pod zabór UE, .

Agnieszko , ilu spośród tutaj piszących , jest podobnego zdania? Myslę ,że mało, mniejszość...To smutne. Podzielam Twoją opinię na ten temat.Przeraża mnie ,że nie możemy my , Polacy , sami decydować o swoich sprawach geopolitycznych.
Wydaje mnie się ,że pewna część piszących komentarze to ludzie bardzo młodzi , jeszcze "na garnuszku rodzców" lub ludzie będący na niezłych emeryturach.Wtedy nie muszą ani jedni ani drudzy robić analizy rzeczywistości jaką mamy.
Dla nich dedykuję ten utwór , ze względu na słowa:



Zmoderowano 20.02.2013 godz.17:52 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnieszka Blecić niezalogowany
20 lutego 2013r. o 18:07
Piosenka i słowa - trafne. A tak na marginesie, to był świetny zespół :)

Zmoderowano 20.02.2013 godz.18:32 - powód: Nie cytuj całej poprzedniej wypowiedzi, a tylko wybrane fragmenty. (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 lutego 2013r. o 18:27
~ napisał(a): możecie sobie słodzić i słodko pierdzieć komuszki ale Wielka Polska Narodowa budzi się z letargu,młodzi otwierają oczy i zaczynają działać.Już niedługo biało-czerwony orzeł powstanie z kolan i wypędzi resztę czerwonej zarazy
Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę


To mi się podoba. Brawo. Tak trzymać . Jeśli zadam Ci pytanie , kogo konkretnie chcesz wyganiać , pewnie i tak mi nie odpowiesz , tedy pozwolę sobie zasugerować Ci : pogoń zwolenników Unii Europejskiej , to jedyna w Europie , jak na chwilę obecną ostoja komunizmu. Oddaliśmy naszą suwerenność za mamonę , równie iluzyjną , jak suwerenność. Bruksela wyznacza nam zakres praw do uchwalenia , uzurpując sobie prawo do centralnego sterowania , a jej banksterzy doją nas bez opamiętania. Gospodarka i rolnictwo w gruzach , morale Narodu leży , perspektyw brak , podatki w górę. Politycy i elity kłamią w żywe oczy. A wszystko pod auspicjami naszego dobra i jednoczącej się łełropy. Ekipa tuskobojów nie ma bladego pojęcia , jak się wyrwać z tej matni , chociaż osobiście uważam , że wcale nie chcą tego , aby … Orzeł podniósł się z kolan. Prawda Cię wyzwoli Drogi Kolego , tylko otwórz oczy i nie ulegaj propagandzie. Gdyby Twoje komuchy były winne upadkowi tego nieszczęśliwego kraju , reszta Świata opływałaby mlekiem i miodem , a tak nie jest. Nie wiem oczywiście , co tam gadają w pudle dla idiotów , ponieważ nie oglądam , ale mniemam , że propaganda Zielonej Wyspy i winy Gierka wciąż jeszcze trwa. Jeszcze jedna uwaga , zanim zaczniesz stawiać szubienice, pręgierze i stosy na komuchów , zastanów się nad kwestią , dlaczego Grecja upadła , a Hiszpania i Portugalia na krawędzi bankructwa ?

Ale tak generalnie , to życzę Ci powodzenia , nam wszystkim , bez względu na poglądy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2013r. o 18:43
~ napisał(a):
falco napisał(a):
gów.... mnie obchodzi kim był Miller,Środa czy inny typ a mówienie o tym przez staruszka który nie bardzo już chyba pamięta co wczoraj jadł na śniadanie ,to już budzi tylko uśmiech...
w du...mam patriotyzm jeśli nie mam co do ,,gara,, włożyć a to zapewniła milionom Polaków ich ojczyzna którą jeszcze za to mają kochać!!!!
kpina! :>


Nie masz czego do garnka włożyć, bo nie interesowało cię kim jest twój wybraniec. Wiedza umożliwia trafne podejmowanie decyzji, brak wiedzy skutkuje błędnymi decyzjami przy urnie. Gdybyś zechciał się dowiedzieć, to nie głosowałbyś na hochsztaplerów i cudotwórców. No i garnek miałbyś pełny!

A pamięci, wiedzy, temperamentu to wszyscy mogliby "staruszkowi" pozazdrościć


guzik o mnie wiesz :D
ale pisz...dla mnie to nie problem :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 18:53
Panna -tak się dzieją sprawy dziejowe.To jest poklosie tego w jakim systemie żyje.Oni narzekają na komunę ,której nawet nie liznęli.To pokolenie solidaruchów,którzy myślą że im się należy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 19:11
~ napisał(a): możecie sobie słodzić i słodko pierdzieć komuszki ale Wielka Polska Narodowa budzi się z letargu,młodzi otwierają oczy i zaczynają działać.Już niedługo biało-czerwony orzeł powstanie z kolan i wypędzi resztę czerwonej zarazy
Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę


To prawda, młodzi powstają z kolan zawsze o 4 nad ranem otwierają oczy i zaczynają działać gdzieś koło godziny 6 przy taśmie w Baderze za 300 euro.
U wszystkich komuchów w europie te ich działania budzą przerażenie na twarzy i walczą wśród swoich z takimi patriotami, próbując ich wytępić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.