Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patriotyczne spotkanie?
~Agnieszka Blecić niezalogowany
20 lutego 2013r. o 13:56
Tacy jak Pan Nowak wywołują wojny. To co mówił na temat komunistów jest dla mnie obrazliwe, moi dziadkowie, rodzice byli komunistami, walczyli żeby Pan Nowak miał co jeść i nie musiał Niemcom za darmo czyścić buty. Ja także jestem komunistą. Komunista nie zawsze jest złodziejem, psycholem, pedałem, itp. Nie wstydzę się swych przekonań.
Pan Nowak obraża narody np. Żydów. Znam Żydów uczciwych i złodziei, ale nie pluję na cały naród. Wszystkie narody są równe ! I Niemcy, i Żydzi i Polacy i inni.

Szanuję też różne religie. A Pan Nowak stawia na piedestale tylko wybrańców. To WSTYD !!! HAŃBA !!!
A czy ci bojówkarze co narobili hałasu w UW to z brygady Pana Nowaka ? Takie akcje to prowokacja, tak robił Hitler !!! Dokładnie tak !!! Szukał winnych wśród komunistów i Żydów, a sam wymordował i okradł całą Europę. Czyżby Hitler zmartwychwstał ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 14:17
nie wiem ale widzę że Bierut zmartwychwstał

Zmoderowano 20.02.2013 godz.17:53 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 14:41
Dzięki pani dziadkom i rodzicom 60 lat lizaliśmy ruskie buty więc jaka różnica?Komunizm i faszyzm to takie same systemy zbrodnicze,różniące się między sobą ideologią.Niczym więcej.Więcej ofiar przyniosły rządy czerwonych na świecie niż faszystów tyle że czerwoni mordowali w zaciszu i tuszowali swoje zbrodnie a Niemcy robili to oficjalnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 14:43
falco napisał(a):
gów.... mnie obchodzi kim był Miller,Środa czy inny typ a mówienie o tym przez staruszka który nie bardzo już chyba pamięta co wczoraj jadł na śniadanie ,to już budzi tylko uśmiech...
w du...mam patriotyzm jeśli nie mam co do ,,gara,, włożyć a to zapewniła milionom Polaków ich ojczyzna którą jeszcze za to mają kochać!!!!
kpina! :>


Nie masz czego do garnka włożyć, bo nie interesowało cię kim jest twój wybraniec. Wiedza umożliwia trafne podejmowanie decyzji, brak wiedzy skutkuje błędnymi decyzjami przy urnie. Gdybyś zechciał się dowiedzieć, to nie głosowałbyś na hochsztaplerów i cudotwórców. No i garnek miałbyś pełny!

A pamięci, wiedzy, temperamentu to wszyscy mogliby "staruszkowi" pozazdrościć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 14:47
~Agnieszka Blecić napisał(a): Tacy jak Pan Nowak wywołują wojny. To co mówił na temat komunistów jest dla mnie obrazliwe, moi dziadkowie, rodzice byli komunistami, walczyli żeby Pan Nowak miał co jeść i nie musiał Niemcom za darmo czyścić buty.


Komuniści wymordowali ponad 100 mln ludzi (głównie własnych obywateli!) i doprowadzili do skrajnej nędzy 1/3 świata (w tym Polskę).
Nie dość że córka zbrodniarzy, to jeszcze zbrodnię pochwala ganiąc tych co przed zbrodniarzami przestrzegają!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnieszka Blecić niezalogowany
20 lutego 2013r. o 16:10
No, no , nawet nie wiedziałam, że jestem córką zbrodniarzy, jak tu niektórzy twierdzą ;) Nawet mnie to nie zdenerwowało, ale rozśmieszyło :) Jak nisko upadło polskie społeczeństwo :( Polacy tęsknią za wojną, no przynajmniej za taką malutką domową wojenką :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
20 lutego 2013r. o 16:10
~Agnieszka Blecić napisał(a): Tacy jak Pan Nowak wywołują wojny. To co mówił na temat komunistów jest dla mnie obrazliwe, moi dziadkowie, rodzice byli komunistami, walczyli żeby ...



Witaj Agnieszko, miło ,że zabrałaś głos na ten temat.Moim zdaniem troszkę zagalopowałaś się przedstawiając swoje odczucia.Masz rację ,że są dobrzy i źli...i tam i tu.Trzeba nauczyć się odróżniać wiele spraw a nie szufladkować "zusammen". Komuniści...nie każdy , kto miał czerwoną legitymację , był komunistą z przekonania.Tak samo ,nie każdy kto w niedzielę stoi na mszy w kościele jest praktykującym katolikiem. Prawdą jest , że w latach wojny , którą rozpoczęli Niemcy, w obronie Polski stanęli ramię przy ramieniu , wszyscy , bez względu na przekonania.I Twoi dziadkowie i bliscy i moi dziadkowie i bliscy.Ogromna rzesza niewinnych ludzi zabłaciła najwyższą cenę za zło , które rozpętali nie komuniści...nie pan Nowak...a Niemcy.Pozdrawiam serdecznie Ciebie Agnieszko ,życzę pełni zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnieszka Blecić niezalogowany
20 lutego 2013r. o 16:24
A wszyscy wiemy, że dla wspaniałego zachodniego kapitalizmu Polska to tylko rynek zbytu, wysypisko na śmieci i tania siła robocza :) Ten straszny komunistyczny totalitaryzm izolował nas, przed tym wspaniałym kapitalizmem :) :) :) Kiedy mur niemiecki runął dostaliśmy wolność (słowa, przekonań, wyznań itp.). Jesteśmy wolni ! możemy spokojnie grzebać w śmietniku za jedzeniem dla dziadków i dzieci, możemy być wolni i bezdomni, możemy jeść trawę gdzie chcemy ! WOLNOŚĆ !!! Możemy się nawet głośno modlić i budować kościoły, możemy rzucać kasę do koszyczka pod koniec mszy :) I każdy ksiądz taki słodki facio :* i lubi dzieci :P WOLNOŚĆ :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza