Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patriotyczne spotkanie?
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2013r. o 0:34
pytanie tylko ,,czyją prawdę,, bo dla mnie prawda to tylko to co mam w głowie i to co myślę a nie to co próbuje wcisnąć mi propaganda ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 7:36
to jaka jest wasza prawda?czy ci ludzie nie mają prawa do swoich poglądów i swojego zdania?to że ktoś nie zgadza się z ich poglądami to co? (...).widzę że niektórzy już (...) mają (...),zamiast mieć własne zdanie.dla mnie jest jeden wskażnik oceny rządzących,czyli jakość życia w tym kraju dla mnie i mojej rodziny,która to jakość zależy od decyzji polityków.i niestety lecę w dół ze swoją rodziną z prędkością coraz większą...dlaczego?dlaczego rachunki za gaz miały być o 10% tańsze,a nie są,dlaczego leki są droższe a nie są?..i tak ze wszystkim.to jest banalne,podobne do populizmu,ale rzeczewistość taka jest jakby nie chciał na to popatrzeć.dlatego takich czy innych spotań będzie coraz więcej bo ludzie szukają czegoś co im wyjaśni dlaczego w unii europejskiej szaleje kryzys ,a jednak dalej inwestuje się tam w człowieka od dziecka po starca...u nas nie ma tematu.ktoś powie że tamte kraje są bogatsze...no są ,ale my w tej unii jesteśmy parę lat i co ?co takiego się wydarzyło i czy chociaż trochę dogoniliśmy te kraje?nikt mi kitu nie wciśnie że jest lepiej,bo lepiej jest w zadłużaniu się obwateli,bo na raty sprzedają już na dowód,aby tylko się towaru pozbyć,a ten towar to telewizor,czy pralka.a z platformy nikt nie przyjedzie do nas i nam nie wytłumaczy.dlatego żle oceniam ten rząd i jego decyzje,bo życie jest cięższe i gorsze a oni jeszcze mi te kłamstwa sprzedają w telewizji na co wydać mniejsze pieniądze wydrapane od unii....,że faktycznie za 2.500 zł miesięcznie ciężko wyżyć...ale jakie 2.500?czy oni naprawdę nas mają za ...i?a młodzież jak wyjeżdżała tak wyjeżdża dalej z tego kraju...dlaczego skoro jest tak dobrze.

Zmoderowano 20.02.2013 godz.9:47 - powód: (Hegemon)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
20 lutego 2013r. o 10:54
(Bolec.Info ) !

1. Lead - od myślnika ?

2. "Tradycyjnie na początku odśpiewano hymn państwowy" - TRADYCYJNIE na spotkaniu z Panem Nowakiem ?

3. "Leszka Milera" - nie znam takiej osoby.

4. "ministra finansów Leszka Balcerowicza" - byłego ? : )

5. "Anitę Gardas" - nie znam takiej osoby.

6. "spotkania Zebranie" - zabrakło kropek ?

Pozdrawiam i miłego : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 12:10
~Taka informacja. napisał(a): http://lustracja.net/index.php/pozostali/143-jerzy-robert-nowak


To nie informacja, tylko ubecka fałszywka, jakich pełno w internecie! Bubel to zwykły prowokator ubecki - "dyżurny antysemita", którego jakoś nikt nie chce zaaresztować i skazać za nawoływanie do waśni na tle rasowym. Dlaczego ? Bo służby go chronią a on szkaluje przyzwoite osoby (dla zmyłki pomieszane z łajdakami) - służbowo.

Has - mason najwyższego stopnia wyzywa wroga masonerii od masonów. To nawet nie jest zabawne.
I jeszcze jedno. JRN jest profesorem zwyczajnym - mianowanym !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2013r. o 12:36
nawiązując do jednego z ostatnich postów powtarzam ...
kto może niech wypie... ;) z tego po.....rypanego do bólu kraiku !!!!!

chcecie nadal być karmieni takimi pierdołami zwanymi ,,patriotycznymi,,
gdzie tu ten patriotyzm?
gów.... mnie obchodzi kim był Miller,Środa czy inny typ a mówienie o tym przez staruszka który nie bardzo już chyba pamięta co wczoraj jadł na śniadanie ,to już budzi tylko uśmiech...
w du...mam patriotyzm jeśli nie mam co do ,,gara,, włożyć a to zapewniła milionom Polaków ich ojczyzna którą jeszcze za to mają kochać!!!!
kpina! :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zyb niezalogowany
20 lutego 2013r. o 12:51
falco napisał(a): nawiązując do jednego z ostatnich postów powtarzam ...
kto może niech wypie... ;) z tego po.....rypanego do bólu kraiku !!!!!

chcecie nadal być karmieni takimi pierdołami zwanymi ,,patriotycznymi,,
gdzie tu ten patriotyzm?
gów.... mnie obchodzi kim był Miller,Środa czy inny typ a mówienie o tym przez staruszka który nie bardzo już chyba pamięta co wczoraj jadł na śniadanie ,to już budzi tylko uśmiech...
w du...mam patriotyzm jeśli nie mam co do ,,gara,, włożyć a to zapewniła milionom Polaków ich ojczyzna którą jeszcze za to mają kochać!!!!
kpina! :>



falco, z patriotyzmem to tak jak z miłością, kocha się mimo wszystko, a nie za coś... obawiam się ze pewne uczucia (tzw wyzsze) są ci chyba obce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
20 lutego 2013r. o 12:53
~ napisał(a): ... którego jakoś nikt nie chce zaaresztować i skazać za nawoływanie do waśni na tle rasowym...


Czarnych, żółtych oraz czerwnoskórych jest w Polsce jak na lekarstwo 83.13.85.** : )

Daruj sobie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2013r. o 13:14
...jasne zybie :)
zawsze można kochać ,,inaczej,, :D
co mam kochać i za co kochać , po prostu kocham...
czy uważasz że mogę pokochać nawet wroga?
więc wiedz że nie stać mnie na to a przyczyna jest taka że jest ich zbyt wielu i dając im to, zabrakłoby dla tych którzy na to zasługują... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza