Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tankował i nie płacił
~ niezalogowany
26 lutego 2013r. o 8:35
~Adam napisał(a): Gdyby paliwo nie było takie drogie to nie trzeba było by kraść...

Jak ci za drogie paliwo, to włącz na "bieg nożny" i zap....j na pieszo, a nie dupsko wozić ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2013r. o 9:13
Dzień w dzień państwo ładuje was w de a wy się bulwersujecie że jakiś gość okradł bogatego a was nie. Roman czy Starostwo wydaje wasze pieniądze na głupoty i was to już tak nie bulwersuje a gość który ukradł paliwo (a nie 1000 zł, bo cena paliwa w tych 1000 zł to jakaś 1/3 z tego) już wywołuje bulwers wśród bezrobotnych portalowiczów.
Jak macie taki bulwers i nie macie roboty to i pewnie macie czas przejść się pod okrąglak i ratusz pokrzyczeć. No ale to pewnie wstyd tak krzyczeć, jeszcze urzędnicy zobaczą i będą się z was śmiali :)
To lepiej pokrzyczcie sobie na złodzieja nie waszego żółtego płynu :)
Czołem dziady :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
26 lutego 2013r. o 10:17
~ napisał(a):
hemi napisał(a):
~Adam napisał(a): Gdyby paliwo nie było takie drogie to nie trzeba było by kraść...


to się mniej jeździ albo przerzuca na coś miej paliwożernego,a jak nie stać to nie kupuje się samochodu :P
Wiadomo ceny są jakie są, ale to nie znaczy ,że trzeba kraść..
Mam pójśc do sklepu i próbować wynieść np.laptopa,bo są za drogie? :|
Nie kozacz tak to że ty śmigasz np.rowerem nie znaczy ze kazdy ma nim jezdzic/Wszystko jest dla ludzi a ceny faktycznie sa kosmiczne.Nasz system jest taki popieprzony!!!!


jeżdzę samochodem ,wkurzają mnie ceny paliwa ,bo to zwykłe złodziejstwo,ale to nie znaczy,że mam od razu kraść..
A Ty czyta ze zrozumieniem ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2013r. o 18:43
do ciupy znim :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2013r. o 19:03
Gościu gadasz głupoty,ja pracowałem na stacji paliw i wiem jak to wygląda.Pracodawca jak chciał to zapłacił połowę kwoty a drugą musiała zapłacić załoga.Nawet gdy kierownik zgrał z monitoringu kradzież paliwa ,zgłosił naszej kochanej policji która po jakimś czasie i tak umorzyła ze względu na małą szkodliwość ,bo te gnojki wiedzą na jaką kwotę można ukraść żeby nie było to przestępstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2013r. o 21:18
przy wyjezdzie ze stacji zamontujcie sobie kolczatki. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PRACOWNIK CON niezalogowany
27 lutego 2013r. o 11:23
Szkoda że go cupneli straty są guwniane -
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie pitol niezalogowany
27 lutego 2013r. o 13:14
~ napisał(a): Gościu gadasz głupoty(...)kradzież paliwa ,zgłosił naszej kochanej policji która po jakimś czasie i tak umorzyła ze względu na małą szkodliwość (...)

Podaj mi choc jeden przykład gdzie ta Twoja kochana Policja umorzyła postępowanie ze względu na małą szkodliwość :] podpowiem Ci, nie trać czasu bo nie znajdziesz ani jednego- tak więc "Gościu gadasz głupoty" :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza