Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ziemia Bolesławiecka po wyborach
~Mariusz Burniak niezalogowany
16 marca 2013r. o 12:31
Gratuluję wspaniałych dokonań i życzę dalszej owocnej pracy:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wolar niezalogowany
17 marca 2013r. o 9:18
Kto był członkiem ten wie, że to prywatne poletko pewnego pana, który jednocześnie je finansuje. A do czego mu służy? Przypomnijmym sobie choćby sprawę ul. Zgorzeleckiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Belmondo niezalogowany
17 marca 2013r. o 11:54
No i właśnie tacy jak wolar muszą odejść z takiej organzacji, bo zauważyli, że nic dla siebie z tego poletka wyrwać się nie da. Jest wręcz odwrotnie - trzeba coś dać od siebie, ale to już przerasta takich jak wolar. Opisz szerzej swoje rewelacje nt. Zgorzeleckiej... kto?, komu?, kiedy?, nazwiska. Odwagi zabrakło? lepiej szkalować, że niby coś niby ktoś? Ja wiem jedno bo na bieżąco widzę efekty stowarzyszenia i te działania to nie tylko prezes ale wielu ludzi dobrej woli, których próbujesz obrazić wolar.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
17 marca 2013r. o 12:28
Tak samo przyszedł do zarządu BKS pan Małkowski i co takiego wielkiego zrobił dla tego klubu poza tym że sprzedał się medialnie jako społecznik i działacz,jeśli się deklaruje działania to trzeba się z tego wywiązywać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wolar niezalogowany
17 marca 2013r. o 13:34
Kto był członkiem ten wie, że to prywatne poletko pewnego pana, który jednocześnie je finansuje. A do czego mu służy? Przypomnijmym sobie choćby sprawę ul. Zgorzeleckiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Belmondo niezalogowany
17 marca 2013r. o 14:49
Wolar, umiesz tylko powtarzac? Odwagi :)
Do xyz - Maciek zostal poproszony o czlonkostwo w zarzadzie BKS kiedy klub mial kryzys i grozilo mu rozwiazanie. Z pomoca przyszla Ziemia Boleslawieckai udalo sie do tego nie dopuscic. Jak chcesz szczegolow wsparcia dla bks, zapraszamy do siedziby ZB. Nie zazdrosc tylko sam zacznij dzialac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 18:10
Belmondo mnie proszono bym został Prezydentem ale się nie zgodziłem,jaki to członek zarządu który nie wie co się dzieje w klubie nikt nikogo nie prosił po prostu zrezygnował Pan Sakowski bo kolidowała mu funkcja radnego i nie pisz bzdur że Małkowski uratował klub przed rozpadem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Belmondo niezalogowany
17 marca 2013r. o 18:26
A gdzie ja naapisalem, ze Maciek uratowal bks przed rozpadem? :) po prostu w pewnym momencie potrzebne bylo wsparcie i takie klub otrzymal od Ziemi. Poczytaj sobie nawet tu na bolcu co mowil prezes Woch. Twoje anonimowe wpisy nie sa wiarygodne. Masz jakis problem macka to po prostu mu to powiedz w twarz, a nie zachowujesz sie jak szczeniak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.