Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na kłopoty Pijarzy?!
~ja niezalogowany
22 marca 2013r. o 20:20
Będą trzepać kasę w postaci "darowizn", mało uczniów w klasie i rynek pracy że pożal się boże, więc belfry będą się starać. a jak jeszcze będzie za co rozwijać zainteresowania uczniów to tak. Inne biedaszkoły im nie podskoczą. Trudniej z gówna bat ukręcić...


Zmoderowano 22.03.2013 godz.20:23 - powód: usuniete zbedne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
22 marca 2013r. o 20:24
Ja, jezeli ktos bedzie chcial przekazac darowizne to prosze bardzo.
Dopoki sa to prywatne pieniadze, to niech kazdy decyduje sam za siebie.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
22 marca 2013r. o 20:33
emem napisał(a): Ja, jezeli ktos bedzie chcial przekazac darowizne to prosze bardzo.
Dopoki sa to prywatne pieniadze, to niech kazdy decyduje sam za siebie.

Emem nie czarujmy się. To znaczy ja nie mam wątpliwości. Nie "kto będzie chciał". Będą musieli dawać!! A zapewnienia, że tylko kto będzie chciał, między bajki można włożyć. Liczą na kasę. Dużą kasę. A im bogatszy rodzic, tym ma więcej dać. To zostało powiedziane przez nich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
22 marca 2013r. o 20:39
~ja napisał(a): To zostało powiedziane przez nich.


chyba się gościu zagalopowałeś? twoje dywagacje są pustym gdybaniem :) poczekajmy chwile, oceniajmy obiektywnie fakty.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
22 marca 2013r. o 20:50
Ja, ale nikt nie zmusza nikogo do wysylania dzieci do tej szkoly? :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasiek niezalogowany
22 marca 2013r. o 20:50
Pan Pijar jak widać nie zrozumiał wygłupu mieszkańców o przekazaniu "Orki".....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
22 marca 2013r. o 20:52
alter napisał(a):
~ja napisał(a): To zostało powiedziane przez nich.


chyba się gościu zagalopowałeś? twoje dywagacje są pustym gdybaniem :) poczekajmy chwile, oceniajmy obiektywnie fakty.

Trzeba był śledzić od początku ten wątek, to wiedziałbyś o czym mówię. Powiedzieli dokładnie, że im bogatsza rodzina, tym większe będą oczekiwania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
22 marca 2013r. o 20:52
~Jasiek napisał(a): Pan Pijar jak widać nie zrozumiał wygłupu mieszkańców o przekazaniu "Orki".....

Pan Jasiek nie zrozumiał chyba ironii zawartej w wypowiedzi Pijara...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie