Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na kłopoty Pijarzy?!
~zacofany moher niezalogowany
22 marca 2013r. o 23:01
hemi napisał(a): a ogólnie-skoro celem nie jest samo nauczanie,tylko dyscyplina....
Ja myslałem,że tam wysoki poziom będzie,a tu się okazuje,że samo nauczanie nie jest priorytetem ..byle by sie pomodlił dzieciak przed lekcjami..

Dyscyplina jest pierwszym i nieodzownym elementem wykonania każdej pracy, także pracy ucznia.
Jak sam zauważyłeś - ale nie wyciągnąłeś wniosków - bez dyscypliny nauczanie nie jest możliwe.
Nie podoba mi się lekceważenie modlitwy. Wchodząc na czyjś teren podlegasz jego prawom. Właściciel szkoły ma prawo wymagać od ciebie pewnych zachowań. Nie chcesz ich przestrzegać - rób to u siebie, a nie u mnie. Bo tak przypominasz zboczeńców, którzy wpychają się do katedry, by tam "wziąć ślub". I jeszcze uważają, że mają do tego prawo.
Tymczasem modlitwa uczy pokory wobec innych - drugiego ważnego elementu nauki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
22 marca 2013r. o 23:03
~PP napisał(a):
Wiesz, ma głęboko w poważaniu Twoje słowa. Całe życie mam tylko to: dajmy szanse, zaufajmy, doceńmy starania, pomóżmy, może będzie lepiej,... I NIC, ZERO, NULA! Ileż można?!
No do chusteczki! W doopie to mam! A gdzie moje oczekiwania? Gdzie moje zdanie, opinia? Nie! Koniec kredytu zaufania! Dopóki nie będę widzieć pozytywów nie ma z mojej strony kredytu zaufania!
NIE
MA!


kto TY jesteś? masz głęboko w poważaniu czyjeś zdanie? Całe życie? to ty chyba masz wielkie żale? miej żal do siebie, nie miałeś szczęścia? hehe... moje, moja, mojej? twoje zdanie? nie liczy się :) jesteś uprzedzony!

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 marca 2013r. o 23:11
może jest uprzedzony bo ja napewno...
ale ma rację !!!
dosyć już tych ,,kredytów zaufania,,
opiniować mogę po jakimś czasie ale teraz to po prostu nie wierzę ... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
22 marca 2013r. o 23:21
Nie chciałabym offtopować, ale uważam, że wierzyć trzeba i ufać też!
To jest bardzo szeroko pojęte... i każdy sam powinien wewnętrznie/duchowo do tego dojść w pewnym momencie...

Panowie: alter i falco - pozdrawiam Was:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
22 marca 2013r. o 23:25
falco napisał(a): może jest uprzedzony bo ja napewno...
ale ma rację !!!
dosyć już tych ,,kredytów zaufania,,
opiniować mogę po jakimś czasie ale teraz to po prostu nie wierzę ... :)


Ale o co chodzi? Masz zamiar podjąć przerwaną w podstawówce edukacje? Przecież nie musisz jej kontynuować w szkole pijarów : D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 marca 2013r. o 23:32
nie ,,edukacje,, tylko ,,edukację,,
na nic jak widzisz te twoje ,,fakultety,,
ale pisz,pisz...zawsze czegoś się możesz jeszcze nauczyć... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
22 marca 2013r. o 23:36
Poprawianie innych ma sens tylko wtedy, gdy samemu się nie robi błędów. Dlatego ja nie poprawiam. : )

Piszesz o braku zaufania, ale Gierkowi byś zaufał, co? : >
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
23 marca 2013r. o 0:03
Piszcie w TEMACIE Panowie!
;)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.