Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na kłopoty Pijarzy?!
~PP niezalogowany
23 marca 2013r. o 0:21
alter napisał(a): kto TY jesteś? masz głęboko w poważaniu czyjeś zdanie? Całe życie? to ty chyba masz wielkie żale? miej żal do siebie, nie miałeś szczęścia? hehe... moje, moja, mojej? twoje zdanie? nie liczy się :) jesteś uprzedzony!

i znowu to samo. Żeby móc wyrazić swoje zdanie trzeba być kimś?
Jestem obywatelem Polski. I mam prawo do wyrażania swojego zdania. Nikt za to nie dał Ci prawa do oceniania innych. Pomyśl o tym.
W przeciwieństwie do Ciebie żyję na tym świecie parę dziesiątek lat. I nie mam do nikogo żalu. Mam szczęśliwą Rodzinę, dobre życie. Od kiedy robię swoje, owszem z poważaniem innych, ale bez wyrzeczenia siebie.
Ale co ty Robaczku możesz o tym wiedzieć.
Szkole życzę sukcesów. A czas zweryfikuje poglądy. Twoje poglądy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 marca 2013r. o 0:24
Gierkowi tak ,tobie nie...
niezalogowany nie znaczy nieznany...
...i nie ja szukam zaczepki ,,em 44,,
zresztą jestem ,,ponad,,to...
pamiętasz co mi kiedyś napisałaś prywatnie?
myliłaś się ...a ja chciałem w to wierzyć co napisałaś :)
przeświadczenie o własnej inteligencji jest w tym przypadku naciągane ...to raczej narcystyczne ciągotki
ogólnie nie robi to na mnie wrażenia...
koniec OT...
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
23 marca 2013r. o 0:39
falco napisał(a): ...i nie ja szukam zaczepki ,,em 44,,
pamiętasz co mi kiedyś napisałaś prywatnie?
myliłaś się ...a ja chciałem w to wierzyć co napisałaś :)
przeświadczenie o własnej inteligencji jest w tym przypadku naciągane ...to raczej narcystyczne ciągotki...


Wróciłam na krótko, bo bladym świtem wyjazd.
Przecież nie napisałam, że szukasz zaczepki:P
Pamiętam!
Czy się myliłam...?
Cóż... ja wierzę w to, co napisałam:)
Narcystyczne ciągotki... dobre!
Sadzę jednak, że nie w tym przypadku!
Pozdrawiam:)
P.S. Chyba oboje lubimy wielokropek:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 marca 2013r. o 0:47
hehehe...
czas zweryfikuje to i owo ;)
Ty wyjazd,ja praca...
a więc spokojnej nocy :)


Dopisane 23.03.2013r. o godz. 00:47:

wielokropek?...lubię...
jako niedokończoną myśl lub niedomówienie ...
hehehe... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 marca 2013r. o 11:13
zacofany moher. Nick jak najbardziej adekwatny do wygłaszanych tu ciasnych, katolskich poglądów :> albo zwykły, głupi prowokator, bo trudno uwierzyć, że ktoś może mieć tak podnózkowe do czarnych łupieżców poglądy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
23 marca 2013r. o 11:38
Oddaję tam swoje dziecko i ogromnie się cieszę,że będzie częścią tej społeczności !! Gratuluję wszystkim którzy zapisali tam swoje pociechy wspaniałego wyboru !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bezściemy niezalogowany
23 marca 2013r. o 12:26
SZKOŁA PIJAWEK !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
23 marca 2013r. o 12:54
Wszystko oddajmy "pijawkom" . Przekażmy im, władanie krajem ,oficjalnie.
Nieoficjalnie już mamy g...o do gadania jako "niepodległe" państwo.
Po co utrzymywać pasożytów w dwóch wydaniach ? Rząd i episkopat? Jeśli rząd jest na tyle niekompetentny ,żeby podporządkowywać się woli episkopatu ,to chyba lepiej żeby rządził episkopat !! Będzie ku...a taniej .
My Słowianie zabierzemy swoje godło i pójdziemy na tułaczkę ,jak Żydzi i Cyganie. W naszym kraju zostaną tylko "prawdziwi wolacy"
na usługach Watykanu .Wasale.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.