Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na kłopoty Pijarzy?!
10114
#alter nieaktywny
23 marca 2013r. o 15:18
Patrzalski napisał(a):
[...]
My Słowianie zabierzemy swoje godło i pójdziemy na tułaczkę ,jak Żydzi i Cyganie. W naszym kraju zostaną tylko "prawdziwi wolacy"
na usługach Watykanu .Wasale.


Przerysowałeś ten obrazek :)


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ateistka niezalogowany
23 marca 2013r. o 15:20
Kolec nie ma o czym dyskutować. Za ton przepraszam, ale sam widzisz, że te .... wywołują u mnie jak najgorsze zachowania, plugawy język i "szorstko" wypowiedziane myśli. Tak działaja na mnie te watykańskie hieny. Ale BXVI szanuję. Musi mieć jednak sumienie, że zrezygnował z funkcji. Za dużo tego plugastwa jak na jego poczucie sprawiedliwości i człowieczeństwa przez duże c. A zatem szacun dla staruszka, bo jego poprzednik nie miał z tym najmniejszego problemu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
23 marca 2013r. o 15:33
Patrzalski napisał(a): Boli mnie jednak to ,że działają na korzyść Watykanu pomimo ,że maja polskie paszporty.


Skąd ten wniosek? znów przesadzasz :)


Dopisane 23.03.2013r. o godz. 15:24:

~PP napisał(a):

Jestem obywatelem Polski. I mam prawo do wyrażania swojego zdania. Nikt za to nie dał Ci prawa do oceniania innych. Pomyśl o tym.
W przeciwieństwie do Ciebie żyję na tym świecie parę dziesiątek lat. I nie mam do nikogo żalu. Mam szczęśliwą Rodzinę, dobre życie. Od kiedy robię swoje, owszem z poważaniem innych, ale bez wyrzeczenia siebie.
Ale co ty Robaczku możesz o tym wiedzieć.
Szkole życzę sukcesów. A czas zweryfikuje poglądy. Twoje poglądy.


Nazywając siebie obywatelem Polski, wcale nie znaczy, że jesteś jedynym prawdziwym, najlepszym obywatelem naszej Ojczyzny :)

Widzę, że Cię poniosło?! panuj nad sobą, w takim stanie Robaczku nie nadajesz się do dyskusji :D


Dopisane 23.03.2013r. o godz. 15:33:

~ateistka napisał(a):

Tak masz rację UDZIELALI !! A nie wpieprzali się bezpardonowo w każdą dziedzinę, nawet jeśli nie mają bladego pojęcia i nakazywali spolczeństwu jak ma postępować, bo oni wiedzą co dla nas najlepsze. Ja sobie nie życzę żeby taki ... mówił mi jak mam wychowywać dzieci, czy mogę używać prezerwatyw, zajść w ciążę za pomocą in vitro itd. Tym bardziej, że znam to zachłanne i zakłamane dziadostwo. Od kuchni.


Nie generalizuj. Coś Cię dusza boli, i wylewasz żale? więcej kultury, agresja słowna nie jest potrzebna :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
23 marca 2013r. o 15:37
falco napisał(a): Gierkowi tak ,tobie nie...


Mi tam twoje zaufanie do niczego nie potrzebne. Jak ktoś po 50 latach "jedynie słusznego systemu" nie dostrzega szkód, jakie ów wyrządził Polsce i jeszcze ufa politykierom z nim związanym, to nie mamy o czym rozmawiać. : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
23 marca 2013r. o 16:00
falco napisał(a):

ale ma rację !!!
dosyć już tych ,,kredytów zaufania,,
opiniować mogę po jakimś czasie ale teraz to po prostu nie wierzę ... :)


Dobrze, "kredyt zaufania" to tylko kolokwializm. Powiem inaczej: oceniajmy po faktach. Konfabulacje, dorysowywanie wąsów i brody, nie ma nic wspólnego z obiektywną oceną. :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luk niezalogowany
23 marca 2013r. o 16:45
~ateistka napisał(a): Tak masz rację UDZIELALI !! A nie wpieprzali się bezpardonowo w każdą dziedzinę, nawet jeśli nie mają bladego pojęcia i nakazywali spolczeństwu jak ma postępować, bo oni wiedzą co dla nas najlepsze. Ja sobie nie życzę żeby taki ... mówił mi jak mam wychowywać dzieci, czy mogę używać prezerwatyw, zajść w ciążę za pomocą in vitro itd. Tym bardziej, że znam to zachłanne i zakłamane dziadostwo. Od kuchni.

Od kuchni? Czyli musiałaś być zakonnicą, bo innego wytłumaczenia nie ma. Pomoc kuchenna, sprzątaczka na plebani czy w kościele się nie liczy. Jak sobie to wyobrażasz, wyznaje wiąrę tylko w kościele, a jak wyjdę z niego to mam zmienić zachowanie, zasady które mi moja religia nakazuje. To co byłbym wart jako katolik? opanuj złość i gniew, bo przysłania Tobie logiczne myślenie.

Zmoderowano 23.03.2013 godz.21:40 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PORAŻKA KOMPLETNA niezalogowany
23 marca 2013r. o 18:54
szkoła dla moherów, pijary to zostały powołane nie do nauczania bo od tego to jest men a do siedzenia w klasztorze. brak słów jaki ten nasz naród jest g ....?

Zmoderowano 23.03.2013 godz.21:41 - powód: caps lock (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
23 marca 2013r. o 19:11
Dziecko, poczytaj, choćby na wikipedii, o św. Józefie Kalasancjuszu (założycielu zakonu pijarów),który "wymyślił" nowożytną szkołę, albo o o. Stanisławie Konarski, pijarze, który zreformował polskie szkolnictwo i dzięki któremu powstało pierwsze ministerstwo edukacji, a dopiero później pisz, bo póki co kompromitujesz się...

Zmoderowano 23.03.2013 godz.21:42 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo