Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na kłopoty Pijarzy?!
~ja niezalogowany
23 marca 2013r. o 13:30
To prawda Patrzalski, mamy gówno do gadania. Katabasy wdarły się dosłownie w każdą dziedzinę życia. Niestety...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
23 marca 2013r. o 13:54
Ja nie mam nic przeciwko temu ,żeby oni udzielali się we wszystkich dziedzinach życia Polaków. Boli mnie jednak to ,że działają na korzyść Watykanu pomimo ,że maja polskie paszporty. Jesteś Polakiem ,rób wszystko dla dobra Polski . Jestem niewierzący ,ale nigdy nie przeszkadzało mi to ,że ktoś wyznaje jakieś religie i jest jednocześnie osobą decydującą o losach społeczeństwa . To co się dzieje w tej chwili urąga zdrowemu rozsądkowi i woła o pomstę nawet jeśli miała by być to pomsta do nieba :))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ateistka niezalogowany
23 marca 2013r. o 14:04
Patrzalski napisał(a): Ja nie mam nic przeciwko temu ,żeby oni udzielali się we wszystkich dziedzinach życia Polaków. Boli mnie jednak to ,że działają na korzyść Watykanu pomimo ,że maja polskie paszporty. Jesteś Polakiem ,rób wszystko dla dobra Polski . Jestem niewierzący ,ale nigdy nie przeszkadzało mi to ,że ktoś wyznaje jakieś religie i jest jednocześnie osobą decydującą o losach społeczeństwa . To co się dzieje w tej chwili urąga zdrowemu rozsądkowi i woła o pomstę nawet jeśli miała by być to pomsta do nieba :))

Tak masz rację UDZIELALI !! A nie wpieprzali się bezpardonowo w każdą dziedzinę, nawet jeśli nie mają bladego pojęcia i nakazywali spolczeństwu jak ma postępować, bo oni wiedzą co dla nas najlepsze. Ja sobie nie życzę żeby taki ... mówił mi jak mam wychowywać dzieci, czy mogę używać prezerwatyw, zajść w ciążę za pomocą in vitro itd. Tym bardziej, że znam to zachłanne i zakłamane dziadostwo. Od kuchni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10582
#Kolec nieaktywny
23 marca 2013r. o 14:12
~ateistka napisał(a): Ja sobie nie życzę żeby taki ... mówił mi jak mam wychowywać dzieci, czy mogę używać prezerwatyw, zajść w ciążę za pomocą in vitro itd. Tym bardziej, że znam to zachłanne i zakłamane dziadostwo. Od kuchni.

Ależ ateistko jesteś w wielkim błędzie! "taki" jak nazwałaś duchownych KK nie mówi niczego do ciebie, on mówi do wiernych Kościoła Katolickiego. Jeśli jesteś ateistką, to sobie nią bądź i nie obrażaj się o słowa, które nie są do ciebie adresowane i ciebie w żadnym stopniu nie dotyczą. Pozdrawiam

Zmoderowano 23.03.2013 godz.21:38 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
23 marca 2013r. o 14:31
błąd cytatu :) powyżej

to nie są moje słowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ateistka niezalogowany
23 marca 2013r. o 14:45
Kolec a jak taki jeden z drugim mówi jak żyć to dodaje: swoje rozkazy kierujemy tylko do katolików? Tak mają robić wszyscy! A jak mówią (...)parlamentarzystom, tym (...), jak ma brzmieć ustawa to co? Do kogo jest kierowane prawo? Do katolików tylko??? Do wszystkich przecież, a więc i do mnie.

Zmoderowano 23.03.2013 godz.21:35 - powód: ubliżanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ateistka niezalogowany
23 marca 2013r. o 14:48
Aha i z góry przepraszam "palikotowców", bo oni jedyni mają w dupie co mówi i czego chce kler.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10582
#Kolec nieaktywny
23 marca 2013r. o 15:00
Ateistko. Wybacz,że nie zacytuję twojej wypowiedzi, bo do cytowania ona nie nadaje się. Proponuję abyś raz jeszcze uważnie przeczytała swojego posta. Trudno z tobą dyskutować, gdy używasz wyłącznie samych obraźliwych epitetów.Powtarzam tylko,że księża homilie głoszą do wiernych w kościołach i programach katolickich w radiu i TV, których nie muszą słuchać i oglądać ci co ich to nie interesuje. Natomiast swoje frustracje skieruj może do polityków jeśli wskutek ich działań, twoje dobra osobiste i obywatelskie poniosły jakiś szwank. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza