Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na kłopoty Pijarzy?!
10114
#alter nieaktywny
22 marca 2013r. o 20:58
~ja napisał(a):

Trzeba był śledzić od początku ten wątek, to wiedziałbyś o czym mówię. Powiedzieli dokładnie, że im bogatsza rodzina, tym większe będą oczekiwania.


Skończcie z tą nagonką! Dajcie Pijarom kredyt zaufania, oceniajmy po faktach :) a ja myślę, że to będzie dobra szkoła

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
22 marca 2013r. o 21:12
~ napisał(a): Pracuję w szkolnictwie

Mam tylko nadzieję, że w jakimś sklepiku lub jako konserwator. Bo jeśli tak wyrażają się nauczyciele, to rzeczywiście zasłużyliśmy na koniec świata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
22 marca 2013r. o 21:38
emem napisał(a): Jezeli ta szkola rzeczywiscie bedzie dbala o poziom nauczania, to ma szanse byc niezla konkurencja dla szkol publicznych, ktore koniec koncow beda musialy tez poszerzac swoja oferte. Czyli nie bedzie zle. Ale czy tak bedzie to sie okaze za min. 5 lat.



Nie bardzo rozumiem, dlaczego tak napisałeś?
Przecież ta szkoła też będzie publiczną!
Właściwe byłoby stwierdzenie: " ma szansę być niezłą konkurencją dla innych szkół publicznych".

Mówienie o konkurencji tej szkoły publicznej wobec innych szkół publicznych w Bolesławcu jest... baaardzo dziwne! :|

To oczywiste, że będą mieli lepsze wyniki we WSZYSTKIM, bo klasy będą maksymalnie 22 - osobowe!
W pozostałych szkołach publicznych w mieście klasy są bardzo liczne!
Nawet do 34 osób!

Niestety to jest dla mnie bardzo smutne i niesprawiedliwe!

Reasumując, w szkole Ojców Pijarów z pewnością będą bardzo dobre wyniki.
Życzę im powodzenia!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
22 marca 2013r. o 22:16
Na kłopoty to tylko Bednarski :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
22 marca 2013r. o 22:21
"Celem szkół pijarskich nie jest poziom nauczania, naszym celem jest wychowanie i nauczenie dzieci dyscypliny. "

Co mi sie podoba,to mundurki :) i zero zabawek :)
Bo jak patrzę na to co się dzieje od I klasy w podstawówwkach to brak słów,wyścigi na ciuchy ,komórki itp!! już od pierwszej klasy są podziały na dzieci co mają więcej,markowe itp ,a ci co mają mniej,taniej albo nie maja (np.komórki) z automatu są gorsze...
A to wszystko wina rodziców...


Dopisane 22.03.2013r. o godz. 22:21:

a ogólnie-skoro celem nie jest samo nauczanie,tylko dyscyplina....
Ja myslałem,że tam wysoki poziom będzie,a tu się okazuje,że samo nauczanie nie jest priorytetem ..byle by sie pomodlił dzieciak przed lekcjami..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
22 marca 2013r. o 22:39
@hemi
Co do jednego się na pewno zgodzę, szkoła z mundurkami jest OK, szkoła powinna uczyć a nie być rewią mody.
Co do narzucania komuś poglądów na świat i to od wczesnych lat, rozumiem dyscyplinę, ale modlitwy to jakoś nie tak.
Jestem katolikiem i zostałem wychowany w duchu chrześcijańskim, ale czasem wstydzę się z tego powodu gdy widzę jak religia jest wykorzystywana do celów politycznych i z tego powodu nie jestem za tym by wmuszać religię w dzieci.
Oczekiwanie jakichkolwiek "Datków" to lekka przesada, jest to wszak szkoła publiczna.
Pozdro dla wszyskich
Robert

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PP niezalogowany
22 marca 2013r. o 22:42
alter napisał(a): Skończcie z tą nagonką! Dajcie Pijarom kredyt zaufania, oceniajmy po faktach :) a ja myślę, że to będzie dobra szkoła

Wiesz, ma głęboko w poważaniu Twoje słowa. Całe życie mam tylko to: dajmy szanse, zaufajmy, doceńmy starania, pomóżmy, może będzie lepiej,... I NIC, ZERO, NULA! Ileż można?!
No do chusteczki! W doopie to mam! A gdzie moje oczekiwania? Gdzie moje zdanie, opinia? Nie! Koniec kredytu zaufania! Dopóki nie będę widzieć pozytywów nie ma z mojej strony kredytu zaufania!
NIE
MA!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 marca 2013r. o 23:01
właśnie!!!! :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima