Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na kłopoty Pijarzy?!
~ateistka niezalogowany
23 marca 2013r. o 19:17
~luk napisał(a): Od kuchni? Czyli musiałaś być zakonnicą, bo innego wytłumaczenia nie ma. Pomoc kuchenna, sprzątaczka na plebani czy w kościele się nie liczy. Jak sobie to wyobrażasz, wyznaje wiąrę tylko w kościele, a jak wyjdę z niego to mam zmienić zachowanie, zasady które mi moja religia nakazuje. To co byłbym wart jako katolik? opanuj złość i gniew, bo przysłania Tobie logiczne myślenie.


Blisko blisko chłoptasiu, ale nie. Nie byłam zakonnicą. Mieszkałam parę ładnych lat wśród nich i wśród młodego kleszego narybku, klechów właściwych tych mniejszych i tych większych, z samym Gulbinowiczem na czele. A kim byłam pozostawiam to Twojej wyobraźni. Wiedz jednak, że nikim z tzw. obsługi, cokolwiek to znaczy dla Ciebie. Pozdrawiam racjonalistów ;)

Zmoderowano 23.03.2013 godz.21:43 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~man niezalogowany
24 marca 2013r. o 9:41
maxymek bije od ciebie miłosierdzie chrześcijańskie jak z mojej du..y zapach róż.To ty się odwal od NAS,ludzi normalnie myślących,którzy nie mają zrytych beretów.Najlepiej szkoły zakładajcie na księżycu.Wystarczy że moja córka ma prany mózg na religii,a ja nie mam na to wpływu bo nie ma ETYKI :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
24 marca 2013r. o 9:56
~man napisał(a): maxymek bije od ciebie miłosierdzie chrześcijańskie jak z mojej du..y zapach róż.To ty się odwal od NAS,ludzi normalnie myślących,którzy nie mają zrytych beretów.Najlepiej szkoły zakładajcie na księżycu.Wystarczy że moja córka ma prany mózg na religii,a ja nie mam na to wpływu bo nie ma ETYKI :P

Man - to muszę przyznać, że jesteś bardzo mało rozgarniętym rodzicem, gdyż zarówno religia jak i etyka są przedmiotami fakultatywnymi, więc Twoja córka nie musi chodzić ani na jeden, ani na drugi. Więc nie pitol...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
24 marca 2013r. o 12:43
W końcu jakaś alternatywa dla tych beznadziejnych szkoł. Szkoda tylko, że tak mało klas bo dużo więcej jest chętnych.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2013r. o 13:14
~s napisał(a):
falco napisał(a): Gierkowi tak ,tobie nie...


Mi tam twoje zaufanie do niczego nie potrzebne. Jak ktoś po 50 latach "jedynie słusznego systemu" nie dostrzega szkód, jakie ów wyrządził Polsce i jeszcze ufa politykierom z nim związanym, to nie mamy o czym rozmawiać. : )


To bardzo złe jest! Ale gorsze jest to że ktoś po 2000 lat panowania jedynie słusznej religii nie dostrzega szkód jakie owa wyrządziła nie tylko Polsce ale i światu i jeszcze ufa klechom z nią związanym to nie mamy o czym rozmawiać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
24 marca 2013r. o 16:25
~ napisał(a): gorsze jest to że ktoś po 2000 lat panowania jedynie słusznej religii nie dostrzega szkód jakie owa wyrządziła nie tylko Polsce ale i światu i jeszcze ufa klechom z nią związanym to nie mamy o czym rozmawiać :)


Nie wiem o jakich szkodach mowa. W ogóle całe to porównanie PRL do chrześcijaństwa jest tak idiotyczne, że aż szkoda to komentować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2013r. o 17:10
(...)

Zmoderowano 24.03.2013 godz.17:27 - powód: specjalistom - językoznawcom , dziękuję za uwagę i zapraszam do dyskusji na temat. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2013r. o 17:16
i siedza, i smieca temat poprzez swe przepychanki slowne, w zyciu stancie do boju, nie na forum :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza