Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Biegamy z Europą
~ niezalogowany
26 kwietnia 2013r. o 21:39
~Jamci :) napisał(a): Fan Pana M. Czy sam Pan M. ?


Zapytam w podobnym stylu mając nadzieję na odrobinę wysilku intelektualnego.
Jesteś ograniczony czy bardzo ograniczony?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jamci niezalogowany
26 kwietnia 2013r. o 22:08
Myślę, że jesteśmy na jednym poziomie.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 kwietnia 2013r. o 9:10
Mam duże watpliwości, co do tego czy jestesmy na jednakowym poziomie, ponieważ ja nie ograniczyłbym się tylko do tych dwóch mozliwości, o których napisałeś! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anatol niezalogowany
27 kwietnia 2013r. o 17:48
No to git. Napisalem tak, bo juz nie moge czytac tych Kocham Bolec.Info . Czepia sie gosciu wszystkiego.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 12:58
jezeli mam 18 lat mial bym biegac 3800 czy 2400 bo czegos nierozumiem na ogloszeniu jest 2400 a pisza ze 3800
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5523
#Tomcio_Paluch nieaktywny
30 kwietnia 2013r. o 17:10
"Kategoria Open 17- 35 lat na dystansie 3600 metrów"


Czy to nie jest jasne?? ;))




Dopisane 30.04.2013r. o godz. 17:10:

Przepraszam, masz rację. Nie zwróciłem uwagi na to co jest napisane na plakacie. Faktycznie, gdzieś jest błąd. Stawiałbym na to, że to w artykule tkwi pomyłka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BIeg niezalogowany
1 maja 2013r. o 8:04
http://www.luzyce.info/sport/biegamy-z-europa ZAPOWIEDŹ BIEGU W TELEWIZJI ŁUŻYCE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
1 maja 2013r. o 14:18
Świetna impreza ! Ile radości dla dzieci , młodzieży i rodziców ! Jaka zacieta walka w konkurencji biegowej. A jak dumnie prezentowała się grupa osób z "kijkami". Brawo dla organizatorów , sponsorów i uczestników ! Wiecej podobnych imprez. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.