Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy zabrałbyś swoich przyjaciół spoza Bolesławca n

~Anonim niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 17:11
Jest to niewątpliwie wizytówka - bolesławian...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 19:20
Fajnie sie tam pije browarka w goracy dzien.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
29 kwietnia 2013r. o 21:10
~ napisał(a): Fajnie sie tam pije browarka w goracy dzien.



ALE BUTELKI PO SOBIE TRZEBA ZABIERAĆ, A NIE R O Z B I J A Ć !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qq niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 9:30
koszy brak to nie ma gdzie wyrzucać butelek :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Art niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 16:35
Szkoda tego terenu.Dobrze pamiętam gdy chodziło się pod wiadukt popływać.Wtedy nie było tyle szkła (były skupy butelek).Ale mimo iż na bobrze było oczyszczalni jak na lekarstwo to rzeka była kryształowa.Dziś na odwrót oczyszczalni od groma i to nowoczesnych, ale swego dziecka nie zanużyłbym w tej wodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 kwietnia 2013r. o 20:07
~@ napisał(a):
~ napisał(a): Fajnie sie tam pije browarka w goracy dzien.



ALE BUTELKI PO SOBIE TRZEBA ZABIERAĆ, A NIE R O Z B I J A Ć !!!!!!


nie wszyscy !! tez mnie wquurwia to,że idę tam na browarka,puszeczka spokojnie koło plecaka (którą później wyrzucę w koszu,bo nie jestem chlewiarz) i..trzeba sie rozgladać dookoła bo jestem wyjatkowo groźny dla społeczeństwa demoralizując dwóch wędkarzy popijających browarki po drugiej stronie rzeki więc jak nadjedzie straz miejska to z wielka przyjemnościa wlepi mi mandat za picie w miejscu publicznym...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 21:05
Miejsce publiczne to otaczająca nas przestrzeń ,no nie.A może odwrotnie.Już się w tym gubię. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
1 maja 2013r. o 6:03
wystarczyłoby postawić ze 2-3 śmietniki i było by po kłopocie.
Może ktoś przegląda forum i się domyśli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza