Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek w Brzeźniku, droga 94 tymczasowo nieprzejezdna
~ja niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 12:04
pewnie zamiast dzwonic po policje/pogotowie ludzie sie pytali czy lawety nie potrzeba haha skąd ja to znam ;) pioleni żniwiarze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~plko niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 18:19
Na tej trasie jest kawałek prostej i zawsze ale to zawsze jakiś Baran wyprzedza nie ważne czy się da czy nie , przemierzam ten odcinek codziennie i czasami strach się bać bo nigdy nie wiadomo co za deb.....l zacznie wyprzedzanko . No ale lekcje już wzięli że nie zawsze warto udawać kozaka ..............zresztą tam na całym odcinku widać pamiątki po tych co próbowali a zostały po nich krzyżyki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 kwietnia 2013r. o 18:37
hmmmm...czy aby nie pomylono tu marek aut?
co to leży w rowie?
no ale może się nie znam ;)


Dopisane 30.04.2013r. o godz. 18:37:

jednak się nie znam...

już zauważyłem coś...hehehe

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 19:11
falco. Ty tak możesz na każdy temat???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 kwietnia 2013r. o 19:29
mogę ale nie muszę :D
zaciekawił mnie temat bo sam jestem kierowcą i nie raz nie dwa jadę tamtą trasą a co tam się niekiedy dzieje przechodzi pojęcie ;)

a w ilu to tematach ja się pojawiam?
pomijając te odnośnie Moszczyńskiego :D
tam jestem rezydentem a tu ,,pojawiam się i znikam,, :D
a co ?...śledzisz mnie? ;) ...no to szukaj :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 19:35
Nie muszę Ciebie śledzić, żeby zauważyć.Twój charakterystyczny dziób z daleka jest widoczny. Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 kwietnia 2013r. o 19:40

ja również pozdrawiam :D

jutro odpoczniecie bo kilka godzin jazdy muszę zaliczyć
a więc do wieczorka... ;)
Brzeznik ominę ;) dzięki ci Unio za pieniążki na autostradę :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 kwietnia 2013r. o 20:00
dużo szczęścia miał ten (ci?) z chryslera,ze po takim dzwonie nic im się nie stało..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.