Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bilans długiego weekendu majowego
~cdn niezalogowany
6 maja 2013r. o 13:21
plan rostowskiego realizowany pełną parą. 500 mandatów na 60 000 mieszkańców czyli prawie co setny dostał blankiecik w ciągu tygodnia czasu. W takim tempie to do końca roku każdy zostanie złupiony, łącznie z przedszkolakami i staruszkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2013r. o 13:26
~cdn napisał(a): plan rostowskiego realizowany pełną parą. 500 mandatów na 60 000 mieszkańców czyli prawie co setny dostał blankiecik w ciągu tygodnia czasu. W takim tempie to do końca roku każdy zostanie złupiony, łącznie z przedszkolakami i staruszkami.



łamali przepisy, o co Ci chodzi? Kto jechał zgodnie z przepisami nie był karany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2013r. o 13:32
Bolesławiec ma 38 000 ~

chyba że policzyłeś wszystkie okolice :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~madzia berlin niezalogowany
6 maja 2013r. o 13:37
pozdrawiam pana policjanta z suszarka ktory wystawil mi mandat 50 zl za brak trojkata :P tylko dlatego ze zaciol mi sie bagaznik :P i nie moglam go wyciagnac :P hahaha luzik arbuzik :P ale ja alkomatu nie dostalam :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2013r. o 13:41
Bolesławiec ma 38 000 ~

chyba że policzyłeś wszystkie okolice :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
6 maja 2013r. o 13:58
Ja po swój dowód jutro idę :) i dziękuję Panu policjantowi za nie wystawienie mi mandatu pieniężnego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2013r. o 14:07
~ napisał(a): Bolesławiec ma 38 000 ~

chyba że policzyłeś wszystkie okolice :D


Przeczytaj nagłówek wiadomości: " na terenie powiatu bolesławieckiego ..." :>

Swoją drogą, kto jeździł przepisowo, to nie płacił i tyle :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ogolony na zero niezalogowany
6 maja 2013r. o 17:29
~madzia berlin napisał(a): pozdrawiam pana policjanta z suszarka ktory wystawil mi mandat 50 zl za brak trojkata ...

No widzisz - moda modą ale trójkącika nie trzeba golić :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza