Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do Jarka czy "dojarka"?
~ niezalogowany
20 maja 2013r. o 19:40
to byłby naprawdę jakiś ewenement w skali kraju, gdyby ukazało się placówka, czy ośrodek kulturalny nie jest zawlaszczony przez jednyna "postępową" opcje polityczną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
20 maja 2013r. o 21:30
jegomosc napisał(a): Brawo dla autora.


Za co ?
Mógłbyś mi wytłumaczyć, jegomościu, co tak Ci się spodobało w tym "humorze". Też chciałabym się pośmiać, ale czytam to już kolejny raz próbując zgłębić błyskotliwość dowcipu autora i niestety bez efektu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
20 maja 2013r. o 21:40
kc napisał(a):
jegomosc napisał(a): Brawo dla autora.


Za co ?
Mógłbyś mi wytłumaczyć, jegomościu, co tak Ci się spodobało w tym "humorze". Też chciałabym się pośmiać, ale czytam to już kolejny raz próbując zgłębić błyskotliwość dowcipu autora i niestety bez efektu.


Pewnie z racji Twojego usposobienia trudno Ci dostrzec błyskotliwość dowcipu autora ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
20 maja 2013r. o 21:45
~~123 napisał(a): Pewnie z racji Twojego usposobienia trudno Ci dostrzec błyskotliwość dowcipu autora ;)


Pewnie tak : ). Mogłabyś mi opisać na czym polega błyskotliwość tego dowcipu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
20 maja 2013r. o 21:58
kc napisał(a):
~~123 napisał(a): Pewnie z racji Twojego usposobienia trudno Ci dostrzec błyskotliwość dowcipu autora ;)


Pewnie tak : ). Mogłabyś mi opisać na czym polega błyskotliwość tego dowcipu ?


Przykro mi, ale chyba nie bardzo... Albo się to czuje, albo nie :) Ot i cała filozofia ;) Dla mnie bomba. Lubię takie "pokręcone" i absurdalne poczucie humoru :P
Pozdrawiam :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
20 maja 2013r. o 22:05
~~123 napisał(a): Przykro mi, ale chyba nie bardzo... Albo się to czuje, albo nie :) Ot i cała filozofia ;) Dla mnie bomba. Lubię takie "pokręcone" i absurdalne poczucie humoru :P
Pozdrawiam :*


"Pokręcone" i absurdalne ? Co przez to rozumiesz ? Zaintrygowałaś mnie : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
20 maja 2013r. o 22:22
Kc naprawdę trudno mi to wytłumaczyć, ale może na przykładzie: uwielbiam wprost Roberta Górskiego czyli Kabaret Moralnego Niepokoju :D Natomiast z dpwcipami Pana Strasburgera mi nie po drodze ;)
A co Ciebie śmieszy? Bo chyba coś Cię czasami śmieszy prawda ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~123456.... niezalogowany
20 maja 2013r. o 22:34
tylko że ten dowcip to właśnie suchar w stylu Strasburgera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza