Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapomniany zabytek
~Miejski Bogacz niezalogowany
22 maja 2013r. o 19:43
A, i koniecznie Pręgierz . Po wyborach będzie jak znalazł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do rzeczy niezalogowany
22 maja 2013r. o 19:52
~Do rzeczy napisał(a): Budynek sali gimnastycznej przy u;. Prusa NIE JEST ZABYTKIEM!!!
Tytuł artykułu jest więc absurdalny.

Ponieważ sala NIE JEST ZABYTKIEM!, nie można napisać wniosków o pozyskanie pieniędzy na ratowanie... zabytku (np. do ministra Zdrojewskiego).

Jak nie jest zabytkiem to po co jest potrzebna zgoda konserwatora zabytków?


Zmoderowano 22.05.2013 godz.20:24 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon. niezalogowany
22 maja 2013r. o 20:02
Piszacy artykul chyba nie chadza ulica Prusa. Obiekt ten od kilkudziesieciu lat nie jest najlepsza wizytowka Boleslawca. Coz bloeslawieckie starostwo to totalna nedza. Obiekt stariostwa na Zwyciestwa jest tego najlepszym dowodem. O ulicach, pozostajacych pod zarzadem Starostwa, z zalegajcym na nich pozimowym piskiem nie wspomne. Warto sie spytac pana Kwaniewskiego, aspirujacego do stolka prezydenta, co ma do powiedzenia w tej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nama niezalogowany
22 maja 2013r. o 20:35
A ja tak wtrącę z innej beczki. Ja tam nie umiem zrozumiec jak fontanna pomiędzy Orką a "biurowcem" taka ruina ( a ja mam do niej z dzieciństwa sentyment w dodatku) , a na rynku wsadzona kupa forsy w budowę zupełnie nowej. Echhh...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sami wiecie Kto :) niezalogowany
22 maja 2013r. o 21:39
Co roku zbierane są wnioski o rewitalizację obiektów ujętych rejestrze zabytków.Wystarczy złożyć wniosek do każdego 15 września roku budżetowego i RADA M. (czytaj Prezio) dofinansuje remont.Jest projekt,pozwolenie WKZ,pozwolenie na remont Starostwa..Zatem złóżta stosowny wniosek i z czapy! Wystarczy chcieć! Trzymamy kciuki. Zostały 4 miesiące.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~g niezalogowany
23 maja 2013r. o 8:14
~Nama napisał(a): A ja tak wtrącę z innej beczki. Ja tam nie umiem zrozumiec jak fontanna pomiędzy Orką a "biurowcem" taka ruina ( a ja mam do niej z dzieciństwa sentyment w dodatku) , a na rynku wsadzona kupa forsy w budowę zupełnie nowej. Echhh...
Równiez mam sentyment do tego miejsca!!! Szkoda ze nikt sie tym nie moze zająć!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6807
#cemoi07 nieaktywny
23 maja 2013r. o 14:38
~Sami wiecie Kto :) napisał(a): Co roku zbierane są wnioski o rewitalizację obiektów ujętych rejestrze zabytków.Wystarczy złożyć wniosek do każdego 15 września roku budżetowego i RADA M. (czytaj Prezio) dofinansuje remont.Jest projekt,pozwolenie WKZ,pozwolenie na remont Starostwa..Zatem złóżta stosowny wniosek i z czapy! Wystarczy chcieć! Trzymamy kciuki. Zostały 4 miesiące.



no, rozsądne...baaardzo!

Tylko, że My Was wybraliśmy, płacimy Wam, abyście Wy, w naszym imieniu i dla nas, bez naszych wniosków, wiedzieli gdzie jaka dziura w drodze.

Daruj, Se pan te ćwaniackie mądrości, bo ja wiem ktoś jeden i Ty wiesz, że wszyscy wiedzą Celebryto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~historyk sztuki niezalogowany
23 maja 2013r. o 15:05
Do C'e moi.
Panie Skop Krzysztofie,skąd tyle jadu u Pana? Ktoś podsuwa sposób uratowania zabytku,może nie po Pana myśli i nagle budzi się u Pana Panie Skop agresja niedowartościowanego internauty,niespełnionego,wypalonego marudy.Proszę o inną konstruktywną ,propozycję,w jaki sposób Starosta Bolesławiecki Cezary Przybylski wyremontuje obiekt,nie mając kasy?Rzeczowo proszę :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.